Geen toestemming voor gezondheidscentrum in Tubbergen

30 mei 2013, 9:18 Nieuws
i3g63u135cege903vy51b4qxh 159578

De gemeente Tubber­gen stemt in met het plan van Kapsalon Huub voor de kapsalon annex cursus- en wel­lnessruimte aan de Reutummer­weg. Maar de aanvraag voor een combinatie met een gezondheidscentrum, die de aanvrager ook graag zou willen, wordt afgewezen.

Dat zou in de ogen van het college van B&W teveel zijn voor Tub­bergen. Er ligt namelijk ook een plan voor een gezondheidscen­trum centraal in het dorp. Aanvan­kelijk zou dat aan de Oranjestraat moeten komen, maar inmiddels worden er ook gesprek­ken gevoerd om een gezondheidscentrum in het pand van de Rabobank onder te brengen.

Volgens wethouder Jos Harmelink past een kapsalon 'normaal gespro­ken' beter in het centrum . "Maar door de combinatie met L’Oréal zien wij dit als kleinschalige be­drijvigheid en zijn wij bereid de ondernemer op dit punt tegemoet te komen."

Steggink komt , maar kan op de huidige locatie niet uitbreiden. De gemeente heeft echter de Oranjestraat reeds formeel aangewezen voor realisering van een nieuw gezondheidscentrum in Tubbergen.

al tijden ruimte tekort