
Tubbergen staat op zowel 1e als 2e Pinksterdag weer helemaal in het teken van ronkende motoren en spectaculaire machines!
Tubbergen staat op zowel 1e als 2e Pinksterdag weer helemaal in het teken van ronkende motoren en spectaculaire machines!
Ter gelegenheid van het tweede lustrum van de klassieke motordemo in Tubbergen wordt op 1e Pinksterdag, 27 mei 2012, een motorshow gehouden in de grote hal van de motorzaak van Jos Engbers Motoren, welke gevestigd is bij de eerste bocht van het circuit op bedrijventerrein 'Boskamp'. De show begint om 10.00 uur en zal duren tot ongeveer 16.30 uur. Maar er is meer. Na het einde van de show gaan een aantal genodigde rijders, ook de groep van Klaas Tjassens, een aantal ronden rijden op het oude Circuit Tubbergen Twente. Natuurlijk geen race, maar een echte demo onder begeleiding. De dan aanwezige HMV-rijders zijn bij deze ook uitgenodigd voor deze unieke demo.
Na de demo worden de rijders verzocht zich te verzamelen bij een gedenkteken voor de verongelukte mensen tijdens de vroegere races in Tubbergen, waarna het gedenkteken officieel geopend zal worden.
En, als alles volgens de plannen verloopt, wordt de eerste dag van de viering van dit lustrum van de Stichting Historische Motorrace Tubbergen afgesloten met de officiële overhandiging van een nieuw boek over de geschiedenis van 'Tubbergen' aan een bekend persoon.
Al met al voldoende redenen om zowel de eerste als de tweede dag, want dan zijn er de motordemo's op het circuit 'Boskamp', in Tubbergen aanwezig te zijn.