Gemeente vraagt begrip voor overlast tijdens werk in centrum Tubbergen

02 sep 2013, 20:07 Gemeente
i8qm1xvd5v5jsstmgvhz31emb tubbergen bruist werkzaamheden

De werkzaamheden van het project Tubbergen Bruist zijn in volle gang. In de tweede helft van augustus is begonnen met de saneringswerkzaamheden in de Grotestraat. Zo zijn straten opengebroken om het riool te vervangen.Volgende week maandag start aannemer Roelofs met de uitvoeringswerkzaamheden van fase H, rondom de Van Langenstraat en de Oude Marktstraat. Daar zijn o.m. opticiën TOC, de Rabobank en bloemenzaak Reinerink aan gevestigd. In deze fase wordt de bestaande verharding en straatmeubilair vervangen.

Fase H is verdeeld in 5 deelfasen. De werkzaamheden worden uitgevoerd van noord naar zuid. Op maandag 9 september wordt begonnen met fase 1. Verwacht wordt dat rond vrijdag 11 oktober fase H geheel is afgerond.

Om de werkzaamheden tijdens deze fase te kunnen uitvoeren, kan niet voorkomen worden dat delen tijdelijk niet toegankelijk zullen zijn voor gemotoriseerd verkeer. Ondanks het gefaseerd uitvoeren van het project, zal enige vorm van hinder/overlast niet te voorkomen zijn. De gemeente Tubbergen vraagt hiervoor uw begrip.

Om de werkzaamheden goed en veilig te laten verlopen, vragen zij ook uw medewerking door:

  • De verkeersafzettingen intact te laten;
  • Kinderen, huisdieren, etc. tijdens de werkzaamheden op afstand te houden, in verband met machines;
  • Gelieve auto's buiten de afzettingen te plaatsen.

Heeft u vragen over de uitvoeringswerkzaamheden van Tubbergen Bruist? U vindt een informatiepunt van aannemer Roelofs aan de Oranjestraat, ter plaatse van het braakliggende terrein van de Woningstichting Tubbergen. Hier kunt u elke woensdag terecht met vragen. U kunt uw vragen of meldingen ook digitaal doorgeven via http://tubbergenbruist.meldhetroelofs.nl

. Omgevingsmanager Kevin Boonk van Roelofs neemt dan contact met u op.

fase-h