
Op zaterdag 21 juni 2014 organiseert Kaliber Kunstenschool voor de 8e keer het Jeugdorkesten Festival. Jeugdorkesten van muziekverenigingen uit de hele regio Twente zijn van harte uitgenodigd om hieraan deel te nemen.Het jaarlijkse festival heeft als doel jeugdorkesten van elk niveau een mogelijkheid te geven om te spelen voor publiek, voor elkaar en voor een deskundige jury. Het is een concours dat bedoeld is om speelervaring op te doen en waarbij het speelplezier voorop staat.
Het Jeugdorkesten Festival 2014 wordt gehouden op de locatie van Kaliber Kunstenschool in Almelo (Hof 88, Elizabethhof 2). De kosten voor deelname bedragen €35 per orkest. Aanmelden kan tot 25 april via een inschrijfformulier dat te vinden is op www.kaliberkunstenschool.nl (onder nieuws of agenda).
De orkesten worden beoordeeld door een deskundige jury met een kritisch, opbouwend rapport. Zij beoordelen per orkest twee van de gespeelde werken. Ieder orkest mag tussen de 12 en 20 minuten spelen. Na afloop krijgt ieder orkest een certificaat van deelname en het beoordelingsformulier van de jury.
Meer informatie is verkrijgbaar bij Johanna Hoekman via [email protected] .