Loes, het opvoedcentrum voor jeugd en gezin, organiseert volgende week maandagavond een themabijeenkomst in Manderveen. Daarbij gaat het om 'positief opvoeden' als effectieve benadering bij de opvoeding van kinderen.
Loes, het opvoedcentrum voor jeugd en gezin , organiseert volgende week maandagavond een themabijeenkomst in Manderveen. Daarbij gaat het om 'positief opvoeden' als effectieve benadering bij de opvoeding van kinderen.
Door op een opbouwende manier met kinderen om te gaan en positieve aandacht te geven aan de dingen die ze goed doen, is de kans groot dat kinderen lekker in hun vel zitten en goed functioneren. Zo ontwikkelen kinderen de vaardigheden en het zelfvertrouwen die ze nodig hebben voor succes op school en in hun relaties met anderen. Positief opvoeden kan helpen om de stress van het opvoeden te verminderen en zorgt ervoor dat ouders meer plezier beleven aan de dagelijkse omgang met hun kinderen.
Deelname aan de avond voor (nieuwe) ouders kan nog t/m aanstaande vrijdag, via tel. 0541-680445 of [email protected] . Er zijn geen kosten aan verbonden en vanaf 20.15 uur is er vrije inloop. Om 22.30 uur is de bijeenkomst ten einde.