
De MEGA Carnavalsparty in Albergen doet haar naam eer aan. Met liefst 11.000 verklede carnavalisten onder het dak, is er sprake van een heel groot feest.
Sinds gisteravond is er geen toegangskaartje meer voor te verkrijgen en is er sprake van een totaal uitverkocht evenement.
Het carnavalsfeest staat bekend als 'walhalla' voor de jeugd, dat van heinde en verre naar het dorp trekt. Veelal om eerst de optocht van de Alberger Bökke bij te wonen, maar soms ook pas daarna is men in één van de 3 tenten of op de verschillende buitenplaatsen die er gecreëerd zijn te vinden. Op zondag 4 februari is dat zover.
Sinds enkele jaren kent het feestje ook een kindvriendelijk en daardoor alcoholvrij 'zusje': de Teenage Carnavalsparty op vrijdag 2 februari aanstaande.