
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Donderdag 01-12-2011
Op het bureau werd een aangifte opgenomen van vermissing van een identiteitskaart.
Op de Jan van Arkelweg richting Weerselo werd door het verkeersteam een radarsnelheidscontrole gehouden. De controle vond plaats tussen 14.45 en 20.40 uur, ter hoogte van hectometerpaaltje 10.4. In die periode passeerden 2977 voertuigen de radarstraal. 204 bestuurders reden harder dan de toegestane 80 kilometer per uur. Hoogst gemeten snelheid 119 km/uur.
In de avonduren werd een bestuurder betrapt op het rijden onder invloed van alcohol. Ademanalyse gaf een uitslag van 485 ugl, is ongeveer gelijk aan 1,1 promille. Proces-verbaal zal worden opgemaakt.
In Reutum werd een niet-afgesloten damesfiets gestolen.
Vrijdag 02-12-2011
Op de Tubbergeresweg in Tubbergen werd tussen 10.10 en 15.45 uur een snelheidscontrole gehouden door het Verkeers Handhavings Team van de Politie Twente. Terplaatse is een snelheid toegestaan van 80 km per uur en de drempel werd ingesteld op 87 km per uur. Van de 1801 gecontroleerde bestuurders kunnen er 269 een bekeuring tegemoet zien omdat zij sneller reden dan wettelijk is toegestaan. De hoogst gemeten snelheid was 133 km per uur.
Door de politie werd bemiddeld bij een conflict te Albergen. De bestuurder van een bestelauto week uit naar een (particulier) inrit om een tegenligger te laten passeren. De bewoner van het perceel versperde vervolgens de weg voor de bestuurder van de bestelauto.
In de late avonduren werd geklaagd over geluidsoverlast bij een woning in Fleringen. Op verzoek van de politie werd het wat rustiger aan gedaan.
Gemeld werd dat op de Veldboersweg in Langeveen hortensiaknoppen van twee struiken waren afgeknipt en weggenomen tussen 23 november en 02 december.
In verband met het doorrijden na een aanrijding op de Eendracht werd door de politie bemiddelend opgetreden.
Omstreeks 09.53 uur werd gemeld dat de bestuurder van een personenauto slingerend en duidelijk onder invloed van alcoholhoudende drank reed over de Sluitersveldsingel in Almelo in de richting van de gemeente Tubbergen. De melder bleef achter het slingerende voertuig rijden en gaf steeds diens positie door. Op de Ootmarsumseweg in Albergen werd de bestuurder van de slingerende auto staande gehouden en onderworpen aan een blaastest. De blaastest, afgenomen van de bestuurder, gaf aan dat deze te veel gedronken had. Daarom werd hij aangehouden en overgebracht naar het bureau en de daar gehouden ademanalyse gaf een uitslag van 865 ugl. Het rijbewijs van de man werd ingevorderd en hij kreeg een rijverbod opgelegd van 10 uur. Een proces-verbaal wordt opgemaakt.
Een klacht werd ontvangen betreffende twee honden die in de buurt van Mander en Manderveen de omgeving onveilig maken. Er wordt door de honden onder meer gejaagd op konijnen. De honden werden na onderzoek niet aangetroffen. De dierenpolitie gaat een onderzoek instellen.
Zaterdag 03-12-2011
Gemeld werd dat op een camping in Reutum een gaslek was geconstateerd. Door de eigenaar van de camping werd verklaard dat hij het lek diezelfde dag nog zou opsporen en repareren. Het betrof hier een klein gaslek dat geen gevaar opleverde.
De Veeneggeweg in Geesteren was enige tijd gestremd omdat er veel zand op het wegdek lag. De verantwoordelijke is hierop aangesproken en heeft het zand verwijderd.
Op een vliering van een garage van een woning te Reutum woedde een brandje. De brandweer had het vuur snel onder controle. De oorzaak van de brand is vooralsnog onbekend.
Een internetaangifte werd ontvangen betreffende vernieling van een auto op de Waldeckstraat in Tubbergen. De auto werd rondom met een scherp voorwerp bekrast.
Zondag 04-12-2011
Drie jongens werden in een woonwijk in Reutum om 02.15 uur betrapt bij het slopen van een bladkorf. De jongens hadden deze korf uit de grond getrokken en verplaatst. De jongens verklaarden grappig te willen zijn en zo tot hun daad te zijn gekomen. De jongens kregen een proces-verbaal aangezegd en zijn verwezen naar het HALT-project.
Aangifte werd gedaan van vernieling van een zijruit van een woning aan de Hagen in Albergen. Onbekenden gooiden een steen door de ruit. Een onderzoek wordt ingesteld.
Maandag 05-12-2011
Op de Huyerenseweg in Tubbergen werd in de vroege avonduren een verdachte auto gesignaleerd. De inzittenden werden door de politie gecontroleerd.
De politie stelde naar aanleiding van de vernieling van een woning in Albergen een buurtonderzoek in. Omdat niet iedereen thuis aangetroffen werd, kunnen eventuele getuigen zich bij ons melden.
Dinsdag 06-12-2011
Aangifte werd gedaan van vernieling van een brievenbus door een bewoonster uit Geesteren.
Door omwonenden werd geklaagd over een parkeerde bestelbus in het centrum van Tubbergen. De eigenaar ontving een waarschuwing.
Gemeld werd dat koeien in een weiland in Manderveen verwaarloosd zouden worden. De dierenpolitie stelt een onderzoek in.
Op de Hakeweg in Haarle werd na gedane melding een verdachte auto aangetroffen met daarin gezeten de bestuurder. De man verklaarde daar te staan omdat hij daar een goede en vrije internetverbinding zou hebben. Hij woonde tijdelijk elders, waardoor hij geen toegang meer had tot internet.
Geklaagd werd over baldadige jeugd die zich in de avonduren op zou houden nabij scholen in Tubbergen.
Woensdag 07-12-2011
In de omgeving van de school te Albergen werd overlast van jeugd gemeld. Door de politie werden enkele namen genoteerd.
Werd door het verkeersteam een radarsnelheidscontrole op de Zenderseweg te Albergen, ter hoogte van hectometerpaaltje 2.7 Tussen 09.00 en 14.15 uur werden 1311 voertuigen gecontroleerd. 108 bestuurders reden harder dan de terplaatse toegestane snelheid van 80 kilometer per uur. Snelste reed 120 kilometer per uur.
Werd een jongeman bekeurd voor het rijden op een Spartamet. De laatste tijd komt de politie steeds vaker jongeren tegen die rijden op een zogenaamde spartamet. Voor het rijden op een Spartamet moet je minimaal 16 jaar zijn en daarvoor een rijbewijs hebben. Ook moet het voertuig voorzien zijn van een kenteken en verzekerd zijn.
Gevonden voorwerpen, oude voorraad
Bij het 'opschonen' van de gevonden voorwerpen, die gedeponeerd zijn bij de politie in Tubbergen, zijn de volgende 3 bijzondere voorwerpen naar voren gekomen. Deze zouden voor de verliezer een speciale waarde kunnen hebben. Voor overgegaan wordt tot vernietiging van de voorwerpen, worden deze nogmaals benoemd:
Overige gevonden voorwerpen
Verloren voorwerpen