Politieberichten - Week 8

23 feb 2012, 13:33Nieuws
schermafdruk 2021 01 06 092903
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Donderdag 16 februari 2012
Het verkeershandhavingsteam van de politie Twente heeft op de Oldenzaalseweg in Tubbergen van 09.55 tot 15.40 uur een snelheidscontrole uitgevoerd. Van de 1657 passanten reden er 93 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 117 km/uur, waar 80 km/uur de limiet is.
Door een inwoonster van Albergen werd gemeld dat de poort, die toegang geeft tot haar perceel, was vernield.
Door een inwoonster van Tubbergen werd gemeld dat, ongevraagd, door inzittenden van een grijze Volkswagen een aanbod werd gedaan om voordelig pannen te kopen. De meldster is hier wijselijk niet op in gegaan.
Op verschillende locaties in de gemeente werd melding gedaan van Engelssprekende personen die ongevraagd hun diensten, waaronder asfalteringswerkzaamheden, tegen betaling aanboden. De politie waarschuwt dat dergelijke werkzaamheden vaak zonder garantie geleverd worden. Bovendien is het ongevraagd aanbieden van diensten, zonder in het bezit te zijn van bezit te zijn van betreffende vergunningen etc., strafbaar. De politie vraagt alert te zijn wanneer u een aanbod zoals genoemd wordt gedaan en, indien u de situatie niet vertrouwt, melding te maken bij de politie. Denk hierbij aan het doorgeven van zoveel mogelijk details, zoals het kenteken, kleur en type van het voertuig dat de aanbieders bij zich hebben.
Twee voertuigeigenaren werden aan de Molenstraat in Tubbergen bekeurd, omdat zij geen gebruik maakten van de, in de aldaar geldende 'blauwe zone', verplichte parkeerschijf. De bekeuringen werden uitgedeeld naar aanleiding van klachten van winkeliers.
Bij de wijkagent werd gemeld dat aan de Kapsweg in Tubbergen een tweetal herdershonden los liepen. De wijkagent probeert te achterhalen wie de eigenaar van de betreffende dieren is.
Bij een supermarkt in Albergen werd gemeld dat de inzittenden van een auto met een Duits kenteken zich verdacht gedroegen. De personen maakten onder meer foto's van de winkel en de omgeving. De auto werd door de politie niet meer aangetroffen in de omgeving.
Op de parkeerplaats bij zwembad de Vlaskoel was een jonge inwoner van Tubbergen getuige geweest van een man die in een geparkeerd voertuig zichzelf bevredigde. De politie heeft uitgekeken naar het betreffende voertuig, maar deze niet meer aangetroffen. Aan de hand van het kenteken wordt onderzocht wie de man in kwestie is.
Op de Almeloseweg in Mariaparochie werd een woninginbraak gemeld. De politie neemt een aangifte op.
Vrijdag 17 februari 2012
Door een landbouwtrekker werd jonge beplanting stukgereden op de Langehaarsweg in Langeveen. Men zorgt voor herplanting.
Op de Eendracht in Tubbergen kwam een bromfietser ten val nadat de bestuurder van een personenauto een zogenaamde binnenbocht had genomen. De verantwoordelijke persoon zal worden gehoord.
Bij een bedrijf op de van Koersveldweg in Albergen werd een blauwe container met staalafval weggenomen door onbekenden. Een onderzoek wordt ingesteld.
Op de Knoefstraat in Tubbergen werden twee verdachte auto's met buitenlandse kentekens gesignaleerd. Na controle bleek dat de inzittenden in Nederland werkten en woonden.
Tussen 18.00 en 21.30 uur werd door de politie toezicht gehouden bij de verlichte carnavalsoptocht in Tubbergen. Er deden zich geen incidenten van noemenswaardige aard voor.
Tijdens duisternis werd geconstateerd dat een onverlichte auto half op de rijbaan van de Almeloseweg in Harbrinkhoek geparkeerd stond. De tenaamgestelde is verzocht de auto te verplaatsen in verband met de gevaarzetting.
Door de politie werd een onderzoek ingesteld naar aanleiding van een vermeende bedreiging.
Om 22.17 uur werd door bewoners van de Molenstraat in Tubbergen geklaagd over geluidsoverlast. De veroorzaker werd door de politie aangesproken.
Zaterdag 18 februari 2012
Om 02.43 uur werd gemeld dat beveiligers tijdens het carnavalsgedruis iemand hadden aangehouden terzake mishandeling bij het Oale Roadhoes in Tubbergen. Onderzoek wees uit dat zowel verdachte als aangever over en weer hadden geslagen. Men was behoorlijk onder invloed van alcoholhoudende drank. Eén van de partijen werd door diens vader naar het ziekenhuis gebracht. De volgende dag hebben beide partijen besloten geen aangifte te doen.
Door de politie werd tussen vrijdagavond 21.30 uur en zaterdagochtend 03.45 uur toezicht gehouden tijdens carnaval in Tubbergen. Er deden zich weinig bijzonderheden voor. Acht personen zijn geverbaliseerd in verband met het zogenaamde wildplassen.
Op de Haarbrinksweg in Geesteren vond een aanrijding plaats tussen twee voertuigen. De schade wordt onderling geregeld.
Gemeld werd dat op de Schollinksweg in Geesteren een schuur in brand stond. Bij onderzoek bleek tuinafval te worden verband met vergunning.
Op de Denekamperweg in Tubbergen vond een eenzijdige aanrijding plaats. De bestuurder van een personenauto reed in een bocht rechtdoor en sloeg over de kop. De bestuurder werd onderzocht door ambulancepersoneel en had geen letsel opgelopen. De auto die rondom beschadigd was, werd door een takelbedrijf afgesleept.
Gemeld werd dat vernielingen waren aangericht aan een broeikas bij een woning aan de van Maasstraat in Tubbergen.
Zondag 19 februari 2012
Door twee personen werd Internetaangifte gedaan van diefstal van twee Samsung Galaxy telefoons.
Op de Uelserweg in Tubbergen werd in de vroege ochtenduren de bestuurder van een personenauto staande gehouden in verband met alcoholcontrole. De man had wel alcoholhoudende drank genuttigd, maar had het binnen de perken gehouden. Hij bleek niet in het bezit van een rijbewijs en heeft daarvoor een proces-verbaal aangezegd gekregen. Bij controle bleek dat tegen de man nog een gevangenisstraf open stond. De man werd aangehouden en overgebracht naar het Politie Arrestanten Centrum Twente in Borne.
Door de politie werd toezicht gehouden tijdens carnaval in Geesteren. In het algemeen bleef het vrij rustig. Twee jongens uit Almelo en Reutum kregen ruzie met elkaar. Aangifte wordt overwogen.
In de Dorpsstraat in Geesteren zijn gedurende de nachtelijke uren enkele vandalen actief geweest. Kofferbakken van taxi's werden open getrokken en her en der lag een plantenbak op straat. De daders zijn niet bekend geworden.
Op de Vriezenveenseweg in Geesteren trof de politie een 17 jarige jongen aan, die op de grond lag en helemaal van de wereld was, kennelijk als gevolg van overmatig alcoholgebruik. De jongen had gebraakt en was niet aanspreekbaar. Vrienden van de jongen vertelden dat hij naast grote hoeveelheden bier ook de sterk alcoholische drank ouzo tot zich had genomen als water. De jongen is per ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis in Almelo. De ouders van de jongen zijn in kennis gesteld.
Gemeld werd dat de jeugd flessen en andere voorwerpen gooide naar een woning op de Fundatiestraat in Manderveen. Toen de politie terplaatse kwam, was de jeugd verdwenen. De wijkagent is op de hoogte gesteld.
Maandag 20 februari 2012
De politie assisteerde bij een reanimatie in Geesteren. De geboden hulp kwam voor het slachtoffer helaas te laat.
Een oplettende burger meldde dat twee mannen aandacht hadden voor een op de Oranjestraat in Tubbergen geparkeerd staand bedrijfsbusje. Het kenteken van de auto van de twee mannen werd opgenomen en aan de hand hiervan werd de eigenaar opgespoord.
Door de politie werd toezicht gehouden bij de carnavalsoptocht voor kinderen in Vasse.
Dinsdag 21 februari 2012
Een aangifte terzake mishandeling werd opgenomen. Het betrof een mishandeling tijdens het carnavalweekeinde in Geesteren.
Op de Wulferinksweg in Geesteren reed de bestuurder van een bedrijfsauto tegen een paaltje, waardoor een olielek ontstond. De weggelekte olie vormde echter geen gevaar op voor de bodem en/of verkeersdeelnemers. De brandweer ruimde het oliespoor later op.
Een 25 jarige man uit Bruinehaar deed aangifte van vermissing van zijn mobiele telefoon. Het viel de opsporingsambtenaar op dat de man trilde en een rood gezicht had. Bovendien rook de man naar alcoholhoudende drank. Desgevraagd deelde de man mede met zijn auto naar het politiebureau te zijn gekomen. De man werd onderworpen aan een blaastest, welke uitwees dat hij veel te veel alcoholhoudende drank had genuttigd. Aan de man werd een rijverbod uitgereikt, terwijl zijn autosleutels werden ingevorderd.
Woensdag 22 februari 2012
Te Tubbergen werd ingebroken in een woning aan de Harp. Diverse goederen werden meegenomen door de inbrekers. Mogelijk dat inzittenden van een blauwe Renault hier iets mee te maken hebben. Getuigen mogen zich bij ons melden.
Tijdens afwezigheid van de bewoners werd er in een woning te MariaParochie ingebroken.
Werd er een oplichting gemeld bij een horecabedrijf in Harbrinkhoek.
Aan de Veeneggeweg te Geesteren werd middels de Laser een snelheidscontrole uitgevoerd. Een bestuurder van een bromfiets reed 73 kilometer per uur.
Op de Jan van Arkelweg te Reutum werd eveneens met de Laser een snelheidscontrole gedaan. Hier reden 4 bestuurders harden dan de toegestane snelheid van 80 kilometer per uur. Snelste reed 111 kilometer per uur.
Door het verkeershandhavingsteam werd een radarsnelheidscontrole gehouden te Albergen aan de Zenderseweg. Controle vond plaats tussen 10.10 en 15.15 uur. In dit tijdsbestek passeerden 1525 bestuurders de radarstraal. 145 reden te hard en topsnelheid was 125 kilometer per uur, waar 80 is toegestaan.
Wegens het illegaal kappen van bomen werd proces-verbaal opgemaakt.
Na een melding over verdachte mannen werden deze door ons te Geesteren gecontroleerd. Bleek dat deze mannen aan het internetten waren en daarbij gebruik maakten van een niet beveiligde WiFi verbinding van iemand uit de omgeving.
loading

Loading articles...

Loading