
Summerparty Geesteren groeit een beetje uit z'n jasje. Het evenement, dat dit jaar voor de 5e keer wordt gehouden, is verplaatst van een kapschuur naar een festivaltent in een weiland aan de Krikhaarsweg.
Vorig jaar had de organisatie op zo'n 500 bezoekers gerekend, maar kwamen er uiteindelijk wel 1.000. Dit keer wordt rekening gehouden met nog meer bezoekers. "We moesten dus wel naar een grotere locatie", legt Tom van Bentheim namens de organisatie uit. Het is ook de bedoeling om er meer een festival van te maken.
Dat de organisatie optimistisch is over de bezoekersaantallen heeft onder meer te maken met de DJ van morgenavond. Dat is Gerard Ekdom, o.m. bekend van Het Glazen Huis van 3FM. Met hem hoopt de organisatie ook een iets ouder publiek aan te spreken.
Toegangskaarten kosten 5 euro bij de voorverkoopadressen en 7,50 euro aan de deur.