
Gistermiddag hebben ongeveer 30 kinderen uit Vasse voor koningin Máxima mogen optreden.
Deze leerlingen van de Mariaschool deden mee aan het slotconcert van het Oranjefonds-project 'Muziek in de klas'. Dat project, mede mogelijk gemaakt door het Fonds voor Cultuurparticipatie, heeft als doel om zoveel mogelijk kinderen een instrument te leren bespelen en samen muziek te maken.
Circa 125 leerlingen hebben 2 jaar lang wekelijks muziekles gehad op de Vasser basisschool. Zo'n 30 van hen gaven aan dat zij met hun slag- of blaasinstrument mee wilden doen aan het slotconcert. Dit optreden vond plaats in Jaarbeurs Utrecht.
De groep reisde met 4 begeleiders, cultuurwethouder Roy de Witte en voorzitter Jack Stolp van de Tubbergse Muziekfederatie af naar Utrecht. Om het concert bij te wonen gingen 20 ouders op eigen gelegenheid naar Utrecht.


