De handel en wandel van de huurder van het voormalige Hotel Tubbergen, door hem omgedoopt tot Hotel Moëzz, heeft ook in televisieland voor de nodige opschudding gezorgd. Producent en presentator Arno Raymakers is woest op de "fantast" en dreigt ermee het showbizz-programma RTL Boulevard in te schakelen om "die mooie verhaaltjes over voetbalsterren".
De handel en wandel van de huurder van het voormalige Hotel Tubbergen, door hem omgedoopt tot Hotel Moëzz, heeft ook in televisieland voor de nodige opschudding gezorgd. Producent en presentator Arno Raymakers is woest op de "fantast" en dreigt ermee het showbizz-programma RTL Boulevard in te schakelen om "die mooie verhaaltjes over voetbalsterren".
Hij heeft geen goed woord over voor de huurder, Patrick Musampa, die zegt een broer te zijn van profvoetballer Kiki Musampa en via hem vele bekende voetballers te kennen. "Eens kijken wat bijvoorbeeld Ajax ervan vindt als ze worden geconfronteerd met zijn verhalen", aldus Raymakers. "Robin van Persie zou er geregeld slapen, zo zei hij tegen me."
Afgelopen week werd bekend dat Hotel Moëzz per direct gesloten is, omdat de huurder de rekeningen niet had betaald. De eigenaar van het pand heeft hem er uitgezet.
Raymakers heeft samen met een televisiecrew een reportage gemaakt over het hotel in Tubbergen, voor het programma Weekend Trip op RTL 4. Musampa heeft de rekening daarvoor nog altijd niet voldaan. "Komende zondagochtend, vanaf 10.50 uur, wordt het uitgezonden." Volgens de producent is de videotape al bij RTL in Luxemburg en kan het uitzendschema niet meer gewijzigd worden.
Update (09-03-2013)
Volgens Raymakers is inmiddels toch de uitzending aangepast en zal er niets van Hotel Moëzz in beeld gaan komen. "We hebben de videotape weer uit Luxemburg opgehaald, de beelden van Tubbergen geschrapt en daarna ander beeldmateriaal toegevoegd. Het kostte aardig wat moeite dus, maar dit is beter zo."
De persafdeling van Ajax is ook om commentaar gevraagd over de vermeende connectie tussen Musampa en de club. "Ze schrokken in eerste instantie nogal van het verhaal. Het klopt trouwens wel dat Patrick en Kiki broers zijn, maar ze zijn niet 'on speaking terms'. Ze schijnen al jaren geen contact meer te hebben gehad", vertelt Raymakers. Komende week gaat de producent andere media inschakelen om de 'hotelier' aan de schandpaal te nagelen, zo verzekert hij.