
Burgemeester Mervyn Stegers liet vanmiddag weten dat Gerco Schröder, die een zilveren medaille wist te winnen tijdens de Olympische Spelen in Londen, waarschijnlijk aanstaande dinsdag gehuldigd gaat worden in zijn woonplaats Tubbergen. De gemeente wil dit doen bij de Tubbergse Paardendagen, die volgende week gehouden worden.
Burgemeester Mervyn Stegers liet vanmiddag weten dat Gerco Schröder, die een zilveren medaille wist te winnen tijdens de Olympische Spelen in Londen, waarschijnlijk aanstaande dinsdag gehuldigd gaat worden in zijn woonplaats Tubbergen. De gemeente wil dit doen bij de Tubbergse Paardendagen , die volgende week gehouden worden.
Schröder zal dan vermoedelijk niet alleen komen, maar samen met het gehele landenteam.
Voor Tubbergen is het een unieke prestatie dat een inwoner een Olympische medaille wint. Vandaag komt Schröder nog in actie tijdens de individuele 2e finale, net als Marc Houtzager. Zij en 20 anderen zullen uitmaken wie de nieuwe Olympisch kampioen wordt.