Binnenland krijgt overwinning niet cadeau van Jolly Jumpers

15 okt 2018, 8:17 Sport
43951167 1565076826970772 2985961246722883584 o e1539584219973
Binnenland / Peter Den Heeten

Na een vrij weekend voor het eerste damesteam van Jolly Jumpers stond afgelopen zaterdagavond 21:00 uur de uitwedstrijd naar Barendrecht op het programma.

Na de wedstrijd in Katwijk hadden de roodhemden nog wat recht te zetten. Na een voortvarend begin van de thuisploeg, waarbij de Jumpers zich lieten overrulen, vochten de dames uit Tubbergen zich terug in de wedstrijd. Jolly Jumpers stond als team te verdedigen en kon hierdoor aansluiting vinden bij Binnenland. Jumpers speelde met veel energie en er werd als team gevochten. De kleedkamer werd opgezocht met een ruststand van 32-30.

Na rust kwam Binnenland fel uit de kleedkamer, waardoor de Jumpers meer onder druk kwamen te staan. Hier hadden de Jumpers zo snel geen antwoord op. Na een paar goed uitgespeelde aanvallen deed Jumpers weer wat terug. Dit zette door in het vierde kwart

waardoor Binnenland lichtelijk geïrriteerd raakte. Jumpers kon hier van profiteren. Na een goed uitgespeelde out of bounds van de thuisploeg gooide Binnenland de wedstrijd in het slot, wat resulteerde in een eindstand van 70-59.

Eerste thuiswedstrijd

Zaterdag 20 oktober speelt Jolly Jumpers om 19:00 uur hun eerste thuiswedstrijd in het nieuwe sportcentrum De Vlaskoel. Het vlaggenschip van de Jolly Jumpers nemen het op tegen Loon Lions uit Landsmeer. Na vijf jaar weggeweest te zijn, spelen de Jumpers weer op het hoogste niveau. De toegang is gratis.