De Tukkers 1 weet strijd om kampioenschap niet te beslechten met de 9 overgebleven spelers

23 mrt 2014, 18:21 Sport
schermafdruk 2021 01 06 092903

Het eerste elftal van De Tukkers speelde vanmiddag de zwaar beladen uitwedstrijd tegen BWO 1. Het grote aantal toeschouwers zag een allesbehalve goede wedstrijd. De scheidsrechter drukte helaas een zware stempel op de wedstrijd door vele discutabele beslissingen. Het is ook onbegrijpelijk dat de KNVB voor zo'n belangrijk duel een scheidsrechter aanwijst, die in het verleden zelf bij de thuisclub heeft gespeeld.In het begin van de wedstrijd had BWO het beter verzorgde spel, maar gaandeweg wist De Tukkers 1 uit de schulp te kruipen en het de verdediging van de gastheren erg lastig te maken. De rust werd echter bereikt met een 0-0 stand.

Na rust voerde De Tukkers 1 het tempo nog wat op en dat resulteerde na een kwartier in de 0-1 door een doelpunt van Sjoerd Visschedijk na een uitstekend genomen vrije schop door Kars Velthof, die tevens de uitblinker was bij de Albergenaren. Hierna ging de scheidsrechter toch wel zeer discutabele beslissingen nemen, allen in het voordeel van de thuisclub. De spelers van De Tukkers 1 wisten hun frustraties hierover niet in bedwang te houden en gingen, zeer onverstandig, regelmatig de discussie aan. Dit resulteerde in een rode kaart voor Thijs Kuipers, omdat hij de scheidsrechter liet blijken het niet eens te zijn met zijn beslissing om hem een gele kaart te geven, waarna hij onmiddellijk een 2e prent kreeg en kon vertrekken. BWO ging toen aandringen, maar de beste kans nog kwam voor Sjoerd Visschedijk die de vrijstaande Joost Kroeze net niet kon bereiken.

Vlak voor tijd kreeg ook Sjoerd Visschedijk een 2e gele kaart, omdat hij niet genoeg afstand had genomen bij een vrije schop voor BWO. Zo moest De Tukkers 1 met 9 man de wedstrijd uitspelen. Men leek de overwinning uit het vuur te slepen, maar ver in blessuretijd wist BWO toch nog de gelijkmaker uit een scrimmage te forceren. Direct hierna floot de scheidsrechter voor het einde.

Voor De Tukkers waren de druiven zuur en BWO vierde het gelijkspel als een overwinning, omdat de afstand tussen beide ploegen 4 punten is gebleven en zij hierdoor waarschijnlijk het kampioenschap hebben weten binnen te slepen in de 4e klasse A.

De Tukkers 2

Het tweede elftal van De Tukkers moest vandaag door de vele blessures met veel invallers aantreden en dat had blijkbaar een verlammende werking op de ploeg van trainer/coach Peter Eidhof. Vanaf het beginsignaal was de ploeg weinig gemotiveerd aan het voetballen en tegenstander Lemelerveld 2, dat zich in de onderste regionen van de ranglijst bevond, maakte er dankbaar gebruik van. Binnen een kwartier stond de 0-3 al op het scorebord. Hierna kregen de spelers toch door dat het heel anders moest en wist men voor rust nog terug te komen tot 2-3 door doelpunten van Tom Kemperink. Na rust zakte het spelpeil aan Tukkerszijde opnieuw ver weg. Lemelerveld scoorde er lustig op los, zodat een eindstand van 3-7 werd bereikt en de 'offday' voor De Tukkers 2 compleet was.

Vrij weekend

De Tukkers 1 en De Tukkers 2 kunnen aanstaand weekend genieten van een vrije zondag, omdat er een inhaalprogramma is gepland door de KNVB.