Beter spelen en toch verliezen. Met die ongerijmdheid maakte de hoofdmacht van TVC'28 kennis in de ouverture van de competitie. Tegen een scherp counterende sportclub Bemmel waren de Tubbergenaren de bovenliggende partij. Desondanks beet de ploeg van trainer Douwe Jansen op het eigen honk in het zand.
Al na 5 minuten zag Stef Roelofs zijn vliegende schot rakelings langs gaan. Een kwartier later had de linkspoot meer geluk. Uit een solo langs drie tegenstanders sprong de bal voor de voeten van Stefan Huiskes. De aanvoerder scoorde met een fraaie omhaal. TVC 1 bleef drukken maar vlak voor rust kwam Bemmel tegen de verhouding in langszij. Uit een counter tikte Hamdi Tasgi de gelijkmaker over doelman Ruud Hofhuis.
Na de thee hetzelfde spelbeeld. TVC 1 kwam furieus uit de startblokken en speelde dwingend. Dat resulteerde in 2 fraaie kansen voor Sjoerd Grobbink die echter geen geluk had in de afwerking. De Tubbergse ploeg bleef het spel dicteren, maar met 2 messcherpe counters kwam Bemmel aan de leiding door doelpunten van Lars Cornelissen en Ricky Houterman. Even later stelde invaller Michael Jansen de winst voor Bemmel veilig. Stef Roelofs verzachtte de bittere pil voor TVC 1 door in de laatste minuut een inzet van Jeffrey Huizinga alsnog te verzilveren. Eindstand: 3-4.
Een zure nederlaag voor TVC 1 dat een beter lot verdiende. Bemmel maalde er niet om en koesterde de gelukkige overwinning. voor de nabeschouwing door speler Kelvin Stopel.
Alverna
Komend weekend onderneemt TVC de reis naar Alverna bij Wychen. Daar wacht de gelijknamige ploeg die afgelopen jaar, na een verblijf van één seizoen, degradeerde uit de hoofdklasse. Alverna zal het verloren gegane terrein snel willen herwinnen en die ambitie onderstreepte trainer Rob Bouman met een pikstart in deze competitie. In de Achterhoek werd Concordia Wehl met 0-3 verslagen.
TVC kan de borst dus nat maken maar wanneer de ploeg zo dwingend speelt als tegen Bemmel liggen er zeker kansen. Zondag om half drie treffen de teams elkaar op het sportpark aan Het Bospad in Alverna. Om 11.15 uur vertrekt de spelers-supportersbus vanaf de Sportlaan in Tubbergen.
TVC 2
Het tweede elftal van TVC'28 peurde uit de eerste wedstrijd van het seizoen een punt. Onder leiding van de nieuwe coach Paul Oberjé werd tegen Woezik 2 met 3-3 gelijkgespeeld. Thomas Tijhuis stond met 2 treffers aan de basis van het verdienstelijke gelijkspel. De spits bracht de Tubbergenaren aan de leiding. Daarna kwam Woezik langszij om vervolgens zelfs 2 keer op voorsprong te komen. Opnieuw was het Thomas Tijhuis die het evenwicht herstelde, waarna Woezik kort voor tijd andermaal op voorsprong kwam. Trainer/coach Oberjé gooide in de slotfase alles in de strijd en stuurde zijn team naar voren.
In blessuretijd kreeg de ploeg loon naar werken. Een toegekende penalty werd door Stef Oosterik onberispelijk binnengeschoten. Komende zondag wordt de reis naar Wijchen ondernomen. Daar heeft AWC 2 de mouwen opgestroopt. Op sportpark Het Wijchert gaat om 10.30 uur de bal rollen.
TVC 3
In zijn eerste optreden als coach van het derde elftal kon Ad Steenbakker de eerste overwinning op zijn palmares bijschrijven. Met 4-2 won de nieuwe oefenmeester in Almelo van PH 3. Maikel Leeuw, Pim Dijkkamp, Morten Kruizinga en Daan Steenbakker tekenden voor de doelpunten.
Komend weekend staat de eerste thuiswedstrijd op de rol. Tegenstander is dan SDC 3 uit Denekamp. Om 10.45 uur staan de teams aan de aftrap.