
Ter Beek Reizen uit Tubbergen biedt een geheel verzorgde voetbalreis aan naar de Niederrhein-Derby: Borussia Mönchengladbach in eigen huis tegen Bayer Leverkusen. Het arrangement bestaat uit luxe vervoer, een bezoek aan een Fanhaus van de thuisclub en een zitplek in het Borussia-Park stadion.
De kraker in de Bundesliga staat gepland op 9 mei van dit jaar. De wedstrijd zou in theorie altijd nog verzet kunnen worden, maar aannemelijk is dat dit de datum van de wedstrijd is. Opstappen kan in Tubbergen, Almelo, Hengelo, Enschede en Oldenzaal.
Ter Beek doet dit aanbod om te zien of er animo is voor dergelijke voetbalreizen. Bij voldoende animo gaat de reisorganisatie in de toekomst vaker reizen aan bieden naar wedstrijden in topcompetities. Het is ook een optie om een eigen reis te boeken, met een eigen gekozen wedstrijd. Ter Beek kan voor het vervoer zorgen naar deze wedstrijd.
De Tubbergse reisorganisatie maakt het ook mogelijk om groepsreizen op maat te organiseren. Een suggestie voor personeelsfeesten, bedrijfsuitjes, uitjes van supportersverenigingen of uitjes van business clubs. In principe zijn de groepsreizen naar wedstrijden in de Duitse Bundesliga of de Engelse competities: de Premier League en de Championship. Wedstrijden uit andere Europese topcompetities of de Champions League zijn ook te bezoeken in overleg.
Het arrangement kan bestaan uit een busreis, wedstrijdticket, bezoek aan een café van de thuisclub, een fansnack en een aandenken aan de voetbalwedstrijd. Er zijn ook andere mogelijkheden, want in overleg met Ter Beek kunnen ook arrangementen worden samengesteld die aansluiten bij de wensen van groepen. Als de reis toevallig met kinderen is dan is er een rondleiding te regelen voor de kinderen. Ondertussen kunnen de ouders, die bijvoorbeeld deel uit maken van een business club, een verhaal aanhoren van een interessante gastspreker.
Aanmelden voor de geheel verzorgde voetbalreis naar de wedstrijd Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen kan op de website van Ter Beek Reizen .