
Het eerste team van Dynamo Tubbergen mag zaterdag eindelijk weer een thuiswedstrijd spelen. En wederom kan de Tubberger equipe een koploper van de eerste divisie welkom heten.
In de derde thuiswedstrijd van Dynamo 1 zal het weer alles uit de kast moeten halen. Was het in de vorige thuiswedstrijd koploper Krekkers dat op bezoek kwam, nu is dat koploper VC Sneek 2. Een goed uitgebalanceerd team dat het sterke Krekkers 1 met een nederlaag naar Twente terug stuurde. En laat dat de tegenstander zijn van de Tubberger dames.
Het team van Johan Booijink kan daarentegen wel weer een succesje gebruiken na 2 keer een 3-1 nederlaag. Ondanks dat staat Dynamo 1 nog op een keurige 4e plaats, met 3 punten achterstand op VC Sneek 2.
De glazen bol van de Nevobo verwacht een 2-3 overwinning voor de Friezinnen. Aan Dynamo 1 om het tegendeel te bewijzen. Maar bovenal hopen we weer op net zo'n spektakelstuk als de laatste thuiswedstrijd. Om 16.30 uur zal deze wedstrijd beginnen.