Dynamo Dames 1 tweede op prestigieuze Twentecup

30 dec 2014, 18:09 Sport
2014 12 30 160325
Redactie

Helaas viel er voor het eerste damesteam van Dynamo Tubbergen vandaag niet zoveel te halen in de finale om de Twentecup, onderdeel van een vierdaags volleybalevenement in de IISPA-hal te Almelo.

Eurosped TVT, de andere finalist en uitkomend in de landelijke eredivisie, bleek een maatje te groot voor de Tubbergenaren. Dat zag ook aanvoerder Jorieke Loohuis. "Van tevoren wisten we al dat we weinig kans zouden hebben tegen hen. Jammer, maar helaas. Vorig moesten we in de eerste ronde al tegen ze en toen kegelden ze ons direct uit het toernooi. We zijn dus allang blij dat we zover zijn gekomen."

Ron Viester, coach van Dynamo Dames 1, concludeerde dat zijn ploeg alles had gegeven. "We komen gewoon tekort tegen dit team. Het zij zo. Zoals we gedurende het hele toernooi gepresteerd hebben, mogen we best wel een beetje trots zijn op onszelf. We gaan hoe dan ook met opgeheven hoofd richting Tubbergen."

Eurosped TVT - Dynamo Tubbergen: 4-0 (25-12, 25-18, 25-15, 25-11)