Fleringen 1 wint van Langeveen 1

30 mrt 2019, 10:43Sport
vv langeveen 1 2018 2019
Niek Waaijer
Donderdagavond stond de wedstrijd VC Fleringen - VV Langeveen op het programma, een altijd lastige uitwedstrijd voor de Langeveners.
Er werd om 19.30 uur afgetrapt op sportpark de Reuvekamp. Vanaf het eerste fluitsignaal was het aftasten van beide teams. Het eerste wapenfeit kwam van Langeveense kant. Een goed indraaiende corner werd door Niels-Erik Nijkamp knap ingekopt, maar zijn inzet verscheen op de lat.
Langeveen 1 zat telkens kort op de bal, waardoor Fleringen 1 amper aan voetballen kwam.
In de 25e minuut kwam er weer een kans voor Langeveen 1. Na een goede steekbal schoot Simon Schröder rakelings naast het doel. In het restant van de eerste helft kwamen er nog enkele kansen over en weer van beide kanten.
Na rust volgde het zelfde speelbeeld. Simon Schröder stuurde Mart Leus weg, maar met zijn schot kwam er nog geen verandering op het scorebord.
Fleringen 1 leek hierna wakker geschud te zijn. Er kwamen een paar kleine kansen, maar de oranje zwart hemden hadden hier een goed antwoord op.
In de 75e minuut was het Fleringen 1 dat op een 1-0 voorsprong kwam. Langeveen 1 voerde de druk op en ging nog op zoek naar de aansluitingstreffer. In de blessuretijd werd een penalty benut door de Fleringer spits. Eindstand 2-0
Volgende week zondag wacht er een thuiswedstrijd tegen SVV'91 op het eerste elftal van VV Langeveen. De aftrap volgt om 14.00 uur.
loading

Loading articles...

Loading