Heren 1 van VKC'03 breekt de derde periode op

06 okt 2017, 12:48Sport
thumbnail img 8407
VKC'03
Afgelopen zaterdag stond voor het hoogste herenteam van VKC’03 de wedstrijd tegen de Orca uit Leeuwarden op het programma. De heren uit het hoge noorden zijn vorig jaar gedegradeerd waardoor de hoofdmacht van Tubbergen blanco de wedstrijd in ging.
De eerste periode ging van start en tot een ieders verbazing werd de 1-0 binnengetikt aan Tubberger zijde. Niet snel daarna werd het 1-1 en zo werd er aan beide kanten gescoord. Deze periode sloot af met een gelijkspel: 5-5. Er bleek meer mogelijk dan van te voren gedacht.
Met veel zelfvertrouwen gingen de heren uit Tubbergen de tweede periode in. Aan weerskanten werd er gescoord en daardoor bleef de wedstrijd voor de neutrale toeschouwer mooi om te kijken. Deze periode werd nipt gewonnen door de bezoekers. Tussenstand: 7-8.
Nog steeds met veel plezier en goede moed spelen de heren van VKC’03 hun wedstrijd. Inmiddels is de 3e periode van start gegaan waar de doelpunten aan weerskanten om en om vallen. Veel onbenutte kansen aan beide zijden deed de wedstrijd af en toe meer op een zwemwedstrijd lijken dan op waterpolowedstrijd. Maar ook hier gaven de Tubbergenaren weinig toe en dat bleek ook wederom in de tussenstand: 11-12.
De eerste winst van dit seizoen lag in het vizier voor VKC'03. Nog één keer alles uit de kast in de laatste periode en de 3 punten konden in tas. Helaas liep het anders. Conditioneel moest er worden toegegeven, de derde periode brak de thuisploeg op en daar maakten de heren van Orca gretig gebruik van. De achterstand liep al snel op naar 11-15 en die werd ook niet meer goed gemaakt. Het slotakkoord was nog wel voor VKC'03, waardoor de eindstand op 13-17 is komen te staan.
Toch kunnen de heren uit Tubbergen tevreden terugkijken op de wedstrijd.

Doelpunten

  • Rob Kienhuis: 5
  • Bram Paus: 4
  • Rogier Krom: 2
  • Ruben Weghorst: 1
  • Tom ter Wee: 1
loading

Loading articles...

Loading