
In de maandag 24 oktober jl. gehouden, druk bezochte, ledenvergadering van MVV'29 in de Voltreffer op het Frielinkpark te Harbrinkhoek heeft, in navolging van de omliggende voetbalverenigingen, ook het bestuur van MVV'29 haar leden een contributieverhoging voor moeten leggen.
In de maandag 24 oktober jl. gehouden, druk bezochte, ledenvergadering van MVV'29 in de Voltreffer op het Frielinkpark te Harbrinkhoek heeft, in navolging van de omliggende voetbalverenigingen, ook het bestuur van MVV'29 haar leden een contributieverhoging voor moeten leggen.
Na de gebruikelijke mededelingen liet ad interim-secretaris Joost Oude Avenhuis het afgelopen jaar de revue passeren. Na zijn duidelijke en vernieuwende uiteenzetting was het daarna de beurt aan de penningmeester, Frank Kamphuis, die de vergadering op een transparante wijze over de jaarcijfers informeerde. Hij gaf echter aan dat het boekjaar met een negatief saldo was afgesloten.
Door vice-voorzitter Walter Busscher en penningmeester Frank Kamphuis werd de vergadering een inzicht gegeven in de financiële consequenties van de bezuinigingen door de gemeente Tubbergen opgelegd. Een contributieverhoging is hiervan het jammerlijke gevolg. De kascommissie gaf aan na een uitvoerige controle de penningmeester te complimenteren met zijn werk en daarom hem en het bestuur te dechargeren.
Tijdens de bestuursverkiezing werd het aftredende en herkiesbare bestuurslid Ruud Peters herkozen. Als aftredend en niet herkiesbaar bestuurslid werd Toon Oude Vrielink door voorzitter Hennie Lesscher in het zonnetje gezet als dank voor zijn inzet en de prettige samenwerking.
De ad interim-secretaris Joost Oude Avenhuis werd door de vergadering benoemd tot secretaris. Daarna was het Hennie Lesscher die aangaf te stoppen als voorzitter. Als opvolger werd door het bestuur Walter Busscher voorgedragen. Dit voorstel werd door de vergadering unaniem gevolgd.
Na de vergadering bedankt te hebben voor het in hem gestelde vertrouwen was de eerste taak voor de nieuwbakken voorzitter om afscheid te nemen van Hennie. Er werd door hem, op verzoek van Hennie, kort teruggeblikt op bijna 10 jaar voorzitterschap. De vergadering nam daarna met een welgemeend applaus afscheid van Hennie.
Daarna volgde er een presentatie van Johan Reuvers inzake een nieuw op te zetten verenigingsbestuur. Een onderdeel van deze wijziging is dat MVV'29 gaat werken met een technisch coördinator. Voor de taakinhoud van deze vacature verwijzen wij u naar onze site www.mvv29.nl , onder Clubinfo - Vacatures. Ook met deze nieuwe opzet stemde de vergadering in.
De afsluiting van deze vergadering gebeurde door Hennie Lesscher, die op eigen wijze zijn voorzitterschap de revue liet passeren en als afscheid de nieuwe voorzitter Walter Busscher een voorzittershamer aanbood.