Langeveen 1 houdt La Première op gelijke hoogte

09 dec 2018, 17:21Sport
vv langeveen 1 2018 2019
Niek Waaijer
Zondagmiddag kwam La Première AVC op bezoek bij het eerste elftal van VV Langeveen.
'Lap' staat momenteel derde en lijkt mee te gaan doen om het kampioenschap in de vijfde klasse A. Om 14:00 werd er afgetrapt op het mooie sportpark 't Schreuder.
La Première begon feller aan de wedstrijd, maar al snel stond Langeveen 1 goed en kon het ook aanvallend mee voetballen. Van beide kanten werden mooie aanvallen gecreëerd, maar dit leidde niet direct tot grote kansen.
In de 15e minuut kwam er een goede voorzet van Rolf Snijders. Mart Leus kopte deze voorzet terug op Simon Schröder. De laatstgenoemde speler schoot net naast via een voet van een verdediger. La Première kreeg in de 23e minuut een vergelijkbare kans, maar deze werd voorlangs geschoten.
La Première kreeg steeds meer balbezit, maar dit leidde niet tot grote kansen aan de kant van de Almeloërs. In de 36e minuut kwam er een uitbraak van Langeveen 1. Een voorzet vanaf de rechterkant op Wessel Waaijer werd doorgekopt naar Simon Schröder. Die schoot de bal op de 5-meterlijn met een volley binnen: 1-0.
Langeveen 1 en La Première bleven aanvallen en in de 40e minuut werd een corner bijna binnengekopt door Stan Mensen, maar de keeper tikte de bal er knap uit. Net voor rust kreeg 'Lap' een vrije trap op randje 16-metergebied. Deze werd net naast geschoten door Krüzen.
Het beeld in de tweede helft was in het begin niet veel anders. Langeveen 1 leek goed te staan. Toch kwam er een communicatiefout. Waardoor La Première de bal zo kon binnen schieten, maar Roy van de Aast kwam goed voorlangs vliegen waardoor de bal er toch niet in ging.
Vlak daarna kreeg lap een uitbraak door balverlies van Langeveen 1 op het middenveld. Deze werd goed uitgespeeld door de twee aanvallers: 1-1. Langeveen 1 had nog geen minuut later al bijna een antwoord klaar, alleen Mart Leus stuitte op de keeper.
La Première dacht voor te komen in 66e minuut, maar de goal werd afgekeurd wegens buitenspel.
In de 72e minuut volgden er drie corners achter elkaar voor La Première. Twee hiervan werden net naast gekopt en één knap gered door Thijs Averès. Echter, door wederom balverlies op het middenveld van Langeveen 1 kwam een doelpunt van La Première: 1-2.
Langeveen 1 kwam via Simon Schröder recht op de goal af, maar ook hij liep tegen de keeper op. De Langeveners gingen aanvallender voetballen en kregen in de 78e minuut een vrije trap op 25 meter. Roy van Aast ging achter de bal staan en schoot de bal via de muur binnen: 2-2.
Zo'n 5 minuten voor het einde kon La Première weer op voorsprong komen, maar keeper Averès hield de bal tegen. Vlak daarna kregen de bezoekers een vrije trap op puntje 16. Deze belande op de kruising.
In de blessure tijd kreeg La Première weer een vrije trap op randje 16. Deze werd een metertje over geschoten. Niet veel later floot de scheids af. Eindstand: 2-2.
loading

Loading