
Vorige week wist het eerste elftal van VV Langeveen knap te winnen met 2-4 in Bornerbroek. Vandaag trad het vlaggenschip aan tegen Ulu Spor uit Zwolle op sportpark 't Schreuder. Deze, voor Langeveen 1 onbekende, tegenstander speelde vorig seizoen nog in de 4e klasse.
Om 14.00 uur werd er onder uitstekende omstandigheden afgetrapt. In het begin ging het gelijk op voor beide ploegen, al had Ulu Spor wel een veldoverwicht. Dit resulteerde echter in het eerste kwartier nauwelijks tot kansen voor beide ploegen. Even daarna schatte keeper Thijs Averes een situatie verkeerd in, waarna de spits van de tegenstander de 0-1 kon aantekenen. Langeveen 1 ging vervolgens op jacht naar de gelijkmaker, maar ze kwamen niet verder dan een aantal kleine doelpogingen. Na een half uur speelde de behendige rechtsbuiten van Ulu Spor de verdediging van Langeveen 1 uit, waarna ook de 0-2 een feit was. Gelukkig voor de thuisploeg wist Mart Leus al vrij snel de aansluitingstreffer te forceren, door na een knappe individuele actie de keeper te passeren. Vervolgens floot de scheidsrechter al vrij snel voor de thee.
Na rust ging Langeveen 1 op jacht naar de gelijkmaker. Dit was terug te zien in heel veel strijdlust voor de thuisploeg, maar helaas zonder resultaat. Vlak voor tijd gingen een aantal kansen van Roy van de Aast en Simon Schreuder net naast de palen.
Ondanks de 1-2 nederlaag kan Langeveen 1 met opgeheven hoofd terugkijken op de wedstrijd. Volgende week mogen de mannen van trainer/coach Gerard Timmers uit naar Nieuw-Heeten. Vorig jaar werd daar nog met 3-0 verloren, maar als de Langeveners dezelfde strijdlust laten zien als deze week is van alles mogelijk. Om 14.00 uur zal de bal gaan rollen.