
Dames 1 zijn zaterdag vol goede moed vertrokken naar Arnhem om daar dan nu toch de eerste drie punten binnen te halen. Nadat eerst de ene helft van het team bij het verkeerde zwembad stond, kon de wedstrijd toch met vertrouwen beginnen! Na de 1e periode met 0-3 voor te staan, begon het vertrouwen nog meer te groeien. In de 2e periode 2 doelpunten weggegeven door een man-minder. Uiteindelijk is er maar 2 keer gescoord uit 6 keer een man minder. Door een zuivere 5m voor Sophie Derkman, stond de stand na de 2e periode weer op 2-4. Er is door de Dames nog 4 keer gescoord uit een man-meer. De Dames van VKC '03 gaan met een 10-3 winst naar huis. Marly Stopel heeft 5 treffers gemaakt, Sophie Derkman 3 ( waarvan 2 uit een 5 m) en Angelien Nieuwenhuis heeft er 2 gescoord. Na een lekkere pot is het gevoel in een lekker spel, het vertrouwen en geloof om te winnen weer volledig waar het zijn moet.
Dames 1 zijn zaterdag vol goede moed vertrokken naar Arnhem om daar dan nu toch de eerste drie punten binnen te halen. Nadat eerst de ene helft van het team bij het verkeerde zwembad stond, kon de wedstrijd toch met vertrouwen beginnen! Na de 1e periode met 0-3 voor te staan, begon het vertrouwen nog meer te groeien. In de 2e periode 2 doelpunten weggegeven door een man-minder. Uiteindelijk is er maar 2 keer gescoord uit 6 keer een man minder. Door een zuivere 5m voor Sophie Derkman, stond de stand na de 2e periode weer op 2-4. Er is door de Dames nog 4 keer gescoord uit een man-meer.
De Dames van VKC '03 gaan met een 10-3 winst naar huis. Marly Stopel heeft 5 treffers gemaakt, Sophie Derkman 3 ( waarvan 2 uit een 5 m) en Angelien Nieuwenhuis heeft er 2 gescoord. Na een lekkere pot is het gevoel in een lekker spel, het vertrouwen en geloof om te winnen weer volledig waar het zijn moet.
VKC'03 Dames 1 - Aquapoldro
Op zaterdag 1 oktober kwamen de dames van Aquapoldro 1 op bezoek in Tubbergen. Voor de dames van VKC'03 stond er wederom op het spel om de eerste 3 punten van het seizoen binnen te halen. Na een bespreking waarin de punten duidelijk werden gemaakt gingen ze allen vol energie te water.
Helaas liep de wedstrijd niet zoals van te voren besproken was. Passes kwamen niet goed aan en man-meer werd niet afgesloten met doelpunten. Dit resulteerde in een eindstand van 4-5 voor de dames van Aquapoldro. Volgend weekend staat er een uitwedstrijd op het progamma naar PFC Rheden.