Pilot met jonge volleybaltalenten bij Canisius

29 jan 2018, 17:47Sport
vsc
Canisius
Volleybalschool Canisius (VSC) maakt grote stappen. Zo is onlangs een pilot gestart met de jongste volleybaltalenten die de school rijk is.
Vanaf nu gaan de 12 VSC-meiden uit klas 1 en 2 iedere dinsdagochtend tijdens de eerste 2 lesuren trainen in de sporthal de Haambrink in Mariaparochie. Onder leiding van een gekwalificeerde volleybaltrainer worden de meiden op technisch en tactisch vlak verder geschoold. Door bijvoorbeeld het gebruik van video-feedback, spronghoogte en hartslagmeters kan elke speelster op maat bediend worden.
Deze vorm van talentmaximalisatie is een unieke kans voor leerlingen om hun passie en talent in te zetten onder schooltijd, aldus de begeleiding van de talentjes. Natuurlijk zullen deze meiden de gemiste stof van de reguliere lessen zelf moeten bijhouden.
Meer info is te verkrijgen bij de begeleidende docenten, Brenda Haselbekke, Thijs Oosting en Erwin Elfrink ( [email protected] ).

Drukke tijden

Het zijn drukke tijden voor de volleybalsters van Canisius. Naast deze pilot voor de jongste talenten werkt het schoolteam toe naar het WK Scholenvolleybal, dat deze zomer in Brno (Tsjechië) wordt gehouden.
loading

Loading articles...

Loading