Na het afscheid van Gerrit van Veldhuizen als voorzitter van de Krekkers, heeft Krekkers een nieuwe voorzitter gevonden in de persoon van René Delnooz. René heeft aangegeven dat hij zich op deze manier wil inzetten voor de maatschappij en heeft besloten het voorzitterschap een kans te geven.De 57-jarige Delnooz is directeur van scholengemeenschap St. Canisius te Almelo. Hij geeft zelf aan dat hij geen verstand van volleybal heeft, maar dat leek de zittende bestuursleden nu juist zo boeiend. Zijn vrouw en dochter spelen bij de Krekkers.
Na het afscheid van Gerrit van Veldhuizen als voorzitter van de
Krekkers , heeft Krekkers een nieuwe voorzitter gevonden in de persoon van René Delnooz. René heeft aangegeven dat hij zich op deze manier wil inzetten voor de maatschappij en heeft besloten het voorzitterschap een kans te geven.
De 57-jarige Delnooz is directeur van scholengemeenschap St. Canisius te Almelo. Hij geeft zelf aan dat hij geen verstand van volleybal heeft, maar dat leek de zittende bestuursleden nu juist zo boeiend. Zijn vrouw en dochter spelen bij de Krekkers.