
Voor het eerste elftal van VV Reutum stond vandaag de thuiswedstrijd tegen koploper Vogido op het programma.
Wegens diverse blessures en schorsingen moesten er enkele aanpassingen worden gedaan. Zo stond Maddi van der Aa opgesteld als laatste man en mocht Wout Slaghekke het vanaf het middenveld proberen, Rick Blokhuis nam de plek van Wout in de aanval over.
Door de vele wijzigingen werd er voor gekozen om het voetbal vooral simpel te houden. Ook werd er vanaf gezien om op te gaan bouwen, mede ingegeven door een moeilijk bespeelbaar veld. Via lange ballen werden de zijkanten gezocht om gevaar te kunnen stichten voor het doel van Vogido. Reutum 1 kwam de eerste helft goed uit de startblokken en kwam al snel op voorsprong. Wout Slaghekke schoot na een goede aanval net van buiten het strafschopgebied met zijn linker raak. Vogido werd enkele malen gevaarlijk via schoten van afstand. Reutum 1 had hierbij een beetje geluk dat het niet de gelijkmaker om de oren kreeg.
Daarna was het weer de beurt aan Reutum 1. Een voorzet van Hans Brunninkhuis raakte de paal en even later kwam Vogido opnieuw goed weg toen Rick Blokhuis de paal raakte. Naarmate de eerste helft vorderde werd Vogido sterker. Het leek vlak voor rust dan ook op gelijke hoogte te komen nadat de aanvoerder van Vogido een vrije kop kans had. Maar zijn poging raakte de lat. Door goed teamwork en hard te werken werd met een 1-0 voorsprong de rust gehaald.
Het spelbeeld was de tweede helft grotendeels vergelijkbaar als de eerste helft, buiten het feit dat er door beide ploegen beduidend minder kansen werden gecreëerd. Beide ploegen hanteerden veelal de lange bal om van daaruit verder te kunnen voetballen. Na een paar minuten spelen in de tweede helft werd Vogido gevaarlijk voor het doel van Reutum. Maar de bezoekers uit Enschede hadden het vizier nog niet op scherp staan.
De beste kans in de tweede helft voor Reutum 1 was voor Stijn Slaghekke. Na een goede aanval over de rechterkant gaf Mark Morskieft de bal op Stijn. Vrij voor het doel schoot hij helaas over. Met nog zo'n 20 minuten te gaan probeerde Vogido alles op alles te zetten om een resultaat te behalen. Er werd dan ook een aanvaller voor een verdediger ingebracht. Veel effect had dit echter niet. Helaas kwam Vogido toch nog terug in de wedstrijd. Ongelukkig kwam de bal op de hand van Hans Brunninkhuis terecht en de scheidsrechter wees naar de penaltystip. Kevin Tulk zat in de goede hoek maar kwam net iets tekort. Hierna probeerden beide ploegen er nog enkele malen uit te komen maar tot grote kansen leidde dit niet. Na 90 minuten spelen blies de scheidsrechter op zijn fluitje en konden de punten gedeeld worden.
Na enkele weken ongelukkig te zijn met het eindresultaat kan de ploeg vandaag tevreden terugkijken op het behaalde punt. Volgende week staat in Albergen de derby tegen De Tukkers 1 op het programma. We hopen dan ook weer op de fanatieke steun te mogen rekenen van het Reutumse publiek.