Reutum 1 speelt gelijk tegen Haarle

08 apr 2013, 14:06 Sport
schermafdruk 2021 01 06 092903

Gisteren stond voor het 1e elftal van VV Reutum een uitwedstrijd op het programma. Het moest afreizen naar Haarle om aan te treden tegen SV Haarle. Bij Reutum keerde Jord van der Aa terug in de basis. Hierdoor schoof Raymond Deterink door naar het middenveld en begon Maddi van der Aa op de bank.

Gisteren stond voor het 1e elftal van VV Reutum een uitwedstrijd op het programma. Het moest afreizen naar Haarle om aan te treden tegen SV Haarle. Bij Reutum keerde Jord van der Aa terug in de basis. Hierdoor schoof Raymond Deterink door naar het middenveld en begon Maddi van der Aa op de bank.

Om 14.00 uur werd er afgetrapt. Haarle zakte gelijk in en Reutum 1 kreeg de ruimte op van achteruit te bouwen. Wegens het zeer hobbelige veld was het lastig om het speltempo hoog te leggen. De beste kans voor de Reutummers ontstond na een prachtige aanval, waarbij Ron Brunninkhuis de bal na een voorzet vanaf de rechterkant op de paal schoot. Ook Haarle kreeg een grote mogelijkheid. Reutum 1 stapte op buitenspel, maar de scheidsrechter liet het spel doorgaan. Hierdoor kwam een aanvaller van Haarle in balbezit, maar zijn schot belandde naast het Reutumse doel. In het laatste gedeelte van de 1e helft kwam Haarle iets meer opzetten, al leidde dit niet tot grote kansen.

Reutum 1 begon de 2e helft met dezelfde 11 mensen. Opnieuw was de ploeg van trainer Mark Wijnreder veel in balbezit kreeg enkele mogelijkheden. Een schot van Stijn Slaghekke ging over en Rik Lammerink kon bij de eerste paal een voorzet net niet binnenschieten. Vervolgens nam Roel Booyink de plaats in van aanvoerder Raymond Deterink. Even later dacht Reutum 1 een mogelijkheid op de 0-1 vanaf de penaltystip te krijgen, maar een handsbal van een verdediger van Haarle werd niet bestraft.

Bij Reutum 1 kwam Hans Brunninkhuis enkele keren gevaarlijk door aan de rechterkant, maar zijn voorzetten werden niet omgezet in doelpunten en verder zag Stijn Slaghekke een hard schot voor het doel langs verdwijnen. Even later nam Maddi van der Aa de plek in van Rik Lammerink en vlak voor tijd kwam Rick Blokhuis in de ploeg voor Stijn Slaghekke. Beide teams leken op een gelijkspel aan te gaan, maar Haarle kreeg nog een goede mogelijkheid. Het harde schot van een aanvaller werd keurig gepareerd door doelman Jan Blokhuis. Vlak voor tijd werd Niek Brunninkhuis in het strafschopgebied nog ten val gebracht, maar de scheidsrechter zag hier wederom geen strafschop in. Na 90 minuten vond de leidsman het voldoende en floot voor het laatst. Zo eindigde het duel tussen Haarle en Reutum in 0-0.

Vanwege de resultaten bij de andere teams in de 4e klasse B blijft Reutum 1 in de race voor de 3e plaats. Volgende week staat er hiervoor een cruciale wedstrijd op het programma. Dan komt Berghuizen naar de Kottenbrei. Er wordt om 14.00 uur afgetrapt.