Reutum 1 wint geel-blauwe ontmoeting

06 okt 2014, 12:18 Sport
gphvokvadxpii0fcirb8ta0vx vv reutum
VV Reutum

Voor het eerste elftal van VV Reutum stond er gisteren een thuiswedstrijd tegen Sportlust Vroomshoop op het programma. De geel-blauwe brigade uit Vroomshoop kent een moeizame start in de 4e klasse en staat ook na 5 wedstrijden onderaan met 0 punten. Reutum 1 had een enkele wijziging in de opstelling; Maddi Vd Aa verving Wout Mensink.

De wedstrijd op De Kottenbrei begon onder regenachtige omstandigheden. Reutum 1 was fel en had direct controle over de wedstrijd. Met mooi combinatiespel werd geprobeerd het vijandelijk doel te bestoken. Na 20 minuten was het raak. Via een mooie pass van Niek Brunninkhuis kwam Mark Morskieft alleen voor de keeper en schoot keurig raak. Niet veel later scoorde Niek Brunninkhuis zelf na goed wegdraaien bij z'n tegenstander. Hierna volgden nog enkele goede kansen tot aan rust die niet tot doelpunt omgezet werden. Aan de andere kant was het 5 minuten voor rust wel raak. Na balverlies kon de rappe linksbuiten van Sportlust alleen door op de Kevin Tulk en rondde bekwaam af.

Na rust ontstond er een draak van een wedstrijd waarin het baltempo en nauwkeurigheid bij Reutum 1 onder maat was. Weer werden er grote kansen gemist en daardoor bleef het tot aan het einde gevaarlijk, want Vroomshoop bleef loeren op de counter. Zo'n 2 minuten voor tijd maakte de ingevallen Rick Sonder een eind aan alle twijfels en tikte een vrije trap van Hans Brunninkhuis van dichtbij binnen. In de slotminuut was het topscorer Niek Brunninkhuis, die vandaag jarig is, die op fantastische wijze de 4-1 in de kruising pegelde.

Eindstand 4-1 en volgende week staat de zware uitwedstrijd in en tegen Enter op het programma. De mannen van Mark Wijnreder zullen dan vol gas moeten geven om de drie punten mee naar Reutum toe te nemen. Aftrap 14.00 uur in Enter.