Sekboer prolongeert titel in strijd om wijkvoetbal Geesteren

06 jun 2014, 9:44 Sport
u3qvm871jeqbsbh4acufqw13v sekboer winnaar 2014 1

De wijk Sekboer is voor opnieuw de winnaar van het wijkvoetbal in Geesteren. In de finale werd Veldhoek/Molenhoek met 3-1 verslagen. Sekboer kwam in de finale door Muldershoek/Venweg met maar liefst 6-1 te verslaan.Veldhoek/Molenhoek speelde in de halve finale met 0-0 gelijk tegen Dorp Oost/West. Penalty's moesten bij dit treffen dus de beslissing brengen. Veldhoek/Molenhoek nam de strafschoppen beter en mocht zich opmaken voor de finale.

De verliezers Dorp Oost/West en Muldershoek/Venweg namen vervolgens strafschoppen om plaats 3 en 4 op het toernooi. Laatstgenoemde deed dat iets beter en schoot 5 keer raak, terwijl Dorp Oost/West 4 keer scoorde. Muldershoek /Venweg werd hierdoor 3e.

Finale strijd

De finale tussen Sekboer en Veldhoek/Molenhoek was na een aarzelend begin een leuk schouwspel. Sekboer speelde direct op de aanval en Veldhoek/Molenhoek wachte af. Het kroop eerst uit de schulp na de openingstreffer van Maarten Gelhever van Sekboer. De 1-0 was tevens de ruststand. Na de onderbreking was het Niels Wigger die de 2-0 voor Sekboer op de borden schoot.

Veldhoek/Molenhoek moest toen wel gas geven en deed dat ook. Het werd allengs sterker en Bas Paus scoorde voor Veldhoek/Molenhoek de aansluitingstreffer. Hierna probeerde Veldhoek/Molenhoek de gelijkmaker te forceren, maar moest toezien hoe een counter van Sekboer succesvol werd afgerond door Roy Huls. Met nog enkele minuten te spelen kwam er geen verandering meer in de 3-1 stand en kon Sekboer de grote wisselbeker wederom mee terug nemen naar hun wijk.