
Het eerste elftal van STEVO heeft gistermiddag in Hengevelde een valse start gemaakt in de 2e Klasse van de KNVB. Nieuwkomer WVV'34 won met 2-0 van de Geesternaren en dat was op basis van de 2e helft een terechte uitslag. De wil om te winnen was bij hen meer aanwezig, dan bij STEVO 1.Al in de 3e minuut kwam WVV'34 op 1-0. Een corner werd met het hoofd direct verzilverd. STEVO 1 liep hierdoor al vroeg achter de feiten aan en het speelde bovendien in de beginfase erg nerveus. Erik Sonder kreeg al in de 6e minuut geel van de scheidsrechter toen hij een speler de weg versperde. WVV'34 zat er kort op en STEVO 1 kon eerst in de 12e minuut een kans noteren. Niels Wigger had een goeie actie, maar kreeg niet de beloning die hij misschien wel verdiende. Thijs Nieuwmeijer beproefde 2 minuten later de keeper. De bal uit een toegekende vrije trap werd door de sluitpost van de gasten prima gekeerd. Het spelde golfde vervolgens meer en meer op en neer en beide ploegen kregen wat mogelijkheden. Voor STEVO 1 had Maarten Gelhever in de 20e minuut succesvol kunnen zijn. Daar waar hij misschien zelf voor succes had moeten gaan, legde hij de bal zonder resultaat af. Tot aan de 35e minuut deden beide ploegen elkaar niet veel. Pas toen smeet STEVO 1 de schroom meer van zich af en WVV moest terug. Roy Damhuis en Ingmar Reinerink hadden de beste kansen in die laatste 10 minuten voor rust.
Maar wie dacht dat STEVO 1 zou voortborduren op het spel van de eindfase van de 1e helft, kwam bedrogen uit. Hoewel de Geesterse ploeg toch al in de 46e minuut de gelijkmaker op de schoen had middels Ingmar Reinerink. Alleen voor de keeper, vanaf rechts, wist hij de keeper echter niet te passeren. Bij de Geesternaren sprong er één iemand wel in positieve zin uit in de 2e helft en dat was Roy Kreuwel. De keeper van STEVO 1 redde zijn ploeg tot 3 keer toe voor een grotere achterstand. In de 53e, 59e en 63e minuut liet Roy zijn keepers kwaliteiten zien op inzetten van WVV'34. Het laatste wapenfeit van STEVO 1 in de 2e helft kwam in de 79e minuut. Een prima voorzet van Rik Kokhuis werd helaas door Wiebe Penterman overgeschoten. Zoals aangegeven kon STEVO 1 allerminst overtuigen in de 2e helft en wist WVV'34 vrij eenvoudig de 1-0 voorsprong vast te houden. Sterker nog, in de 87e minuut werd een speler van de Hengevelders de diepte ingestuurd, al of niet in een buitenspelsituatie. Grensrechter Huub Kreuwel vlagde, maar de scheidsrechter wilde van niks weten. De voorzet uit de spelsituatie werd bij de 2e paal goed binnengeschoten en de 2-0 was hiermee een feit. De resterende tijd was voor de mannen van trainer/coach Geert Veldhuis te kort om nog iets terug te doen. Wat over bleef was een kater bij spelers en begeleiding van STEVO 1.
Volgende week in de thuiswedstrijd tegen SC Overwetering is er een mooie gelegenheid om deze kater weer weg te spoelen. Wel zal er dan met passie gespeeld moeten worden. Het treffen begint om 14.00 uur.