
STEVO is de competitie slecht begonnen. In en tegen Emmen werd een volkomen onnodige 3-1 nederlaag geleden. STEVO begon goed aan de wedstrijd. Met fris combinatievoetbal werd veelvuldig de aanval gezocht en werd Emmen goed onder druk gehouden. De eerste grote kans van de wedstrijd was voor Roy Wigger die na een diepe bal over rechts vrij voor de keeper kwam. Zijn schot werd door keeper Falke van Emmen ternauwernood tot corner verwerkt.
STEVO is de competitie slecht begonnen. In en tegen Emmen werd een volkomen onnodige 3-1 nederlaag geleden. STEVO begon goed aan de wedstrijd. Met fris combinatievoetbal werd veelvuldig de aanval gezocht en werd Emmen goed onder druk gehouden. De eerste grote kans van de wedstrijd was voor Roy Wigger die na een diepe bal over rechts vrij voor de keeper kwam. Zijn schot werd door keeper Falke van Emmen ternauwernood tot corner verwerkt.
Vervolgens was het in de 26e minuut Tom van Bentheim die de 0-1 op zijn schoen had. Na een goede actie over links trok Roy Wigger de bal voor op Tom die van dichtbij de bal in twee instanties niet in het doel kreeg. Dat lukte wel in de 41e minuut. Keeper Falke, die tot dan toe zijn ploeg in de race had gehouden, kreeg een schot van Rick Bekke niet onder controle waarna Tom van Bentheim er als de kippen bij was om de rebound binnen te schieten. De wedstrijd leek naar een 0-1 ruststand te gaan, maar 4 minuten in blessuretijd viel uit het niets de 1-1. Emmen, dat tot dan toe vooral in de counter enkele kansen had gehad, kreeg nog een vrije trap op een meter of 5 buiten de zestien van Stevo. Jelle Siekman schoot via de tweede paal onhoudbaar binnen, nadat de bal onderweg nog enigszins van richting was veranderd.
Meteen na rust werd de wedstrijd helemaal op z’n kop gezet. Invaller Mervin Prenger trok vanaf links naar binnen en schoot vanaf een meter of 20 de bal langs Roy Kreuwel tegen de touwen voor de 2-1. STEVO ging daarna te geforceerd op zoek naar de gelijkmaker. Het goede combinatievoetbal uit de 1e helft was verdwenen en echte grote kansen kwamen er bijna niet meer. Uit hoge ballen voor het doel werden nog enkele kleine kopkansen gecreërd die weinig gevaar opleverden voor het Emmen doel. In de 88e minuut leek Tom van Bentheim de 2-2 binnen te schieten, maar zijn doelpunt werd (onterecht) afgekeurd voor buitenspel door scheidsrechter Kremer op advies van de assistent scheidsrechter van Emmen. Het beste was er daarna wel af bij STEVO en de 3-1 van wederom Mervin Prenger in de laatste minuut was nog slechts voor de statistieken.
Volgende week zondag speelt STEVO de eerste thuiswedstrijd van het seizoen tegen Dalen dat eveneens de eerste competitiewedstrijd verloor. De wedstrijd op de Peuverweide begint om 14:00 uur.
Scoreverloop:
41’ 0-1 Tom van Bentheim
45’ 1-1 Jelle Siekman
46’ 2-1 Mervin Prenger
90’ 3-1 Mervin Prenger
Toeschouwers: 250
Scheidsrechter: Dhr. Kremer
Opstelling STEVO
Roy Kreuwel, Eric Velthof, Robert Hegeman, Thijs Nieuwmeijer, Roy Damhuis (79’ Bram ten Tusscher), Thomas Leus, Marc Voshaar, Rik Kokhuis, Tom van Bentheim, Roy Wigger (74’ Niels Wigger), Rick Bekke