
"Soms heb je van die dagen dat alles mee zit, maar soms heb je zo'n andere - je weet wel wat ik bedoel." Gerjan Heerkes, trainer/coach van Tornado Geesteren, over de wedstrijd van afgelopen zaterdag.
"Soms heb je van die dagen dat alles mee zit, maar soms heb je zo'n andere - je weet wel wat ik bedoel." Gerjan Heerkes, trainer/coach van Tornado Geesteren, over de wedstrijd van afgelopen zaterdag.
"We hebben op bijna geen moment laten zien, wat we wel al in de trainingen laten zien. Een wedstrijd spelen is toch blijkbaar net even wat anders. In de 1e set begonnen wij goed, maar konden dat niveau niet lang genoeg vasthouden. Tot 2 keer toe kwamen we op voorsprong, en 2 keer laten we na een time-out de tegenstander terugkomen en er zo overheen gaan, met 25-18 als eindstand. De 2e (29-27) en 3e set (25-23) speelden we goed mee tot aan de eindfase, waarin we het net niet konden afmaken. De laatste set (25-13) was het geloof in een resultaat er niet meer en deze werd dan ook ingeleverd. Eindresultaat is een, ook met deze cijfers, verdiende 4-0 voor de ploeg uit Assen."
Volgens de trainer/coach is het team nog niet zover als het graag wil zijn. "Dat heeft domweg meer tijd nodig. Dat gaan we dan deze week ook weer doen, met een mooi oefenprogramma voor zaterdag, waarin we drie wedstrijden voor de beker gaan spelen. We spelen in Hoogeveen tegen DVO Hengelo (Gld.), Compaen (Zaanstad) en Olhaco Hoogeveen."