Tornado Dames 1 stijgt naar de 2e plaats

01 dec 2013, 14:04Sport
schermafdruk 2021 01 06 092903
Het eerste damesteam van Tornado Geesteren heeft inmiddels een serie achter elkaar gespeeld om U tegen te zeggen. En gisteren voegden ze daar bijna achteloos weer eentje aan toe. Met een dik verdiende vierpunter konden ook de Eredivisiereserves van Springendal Set-Up'65 daar niet veel tegenin brengen.Niet om de prestatie van de ploeg uit Ootmarsum te onderschrijven, want die deden verschrikkelijk hun best om tegenweer te bieden, maar over grote gedeelten van de wedstrijd was met name de servicedruk van de Geesterse ploeg zo hoog, dat de spelopbouw voortdurend onder druk stond. Voeg daarbij dat de 'Muur van Geesteren' vaak goed stond en een beeld van de wedstrijd is redelijk gevormd.
Een zwakkere fase in de 3e set, waar het foutpercentage te snel opliep, werd dan ook direct door de Ootmarsummer opgepakt en zo konden de gasten een punt meenemen naar huis (22-25).
In de andere sets was het een eenzijdig beeld. In de 1e set kon Set-Up'65 in het begin van de set aanklampen, Maar in het 2e gedeelte liep Tornado Dames 1 toch nog redelijk gemakkelijk naar een 25-19 setwinst. In de 2e en 4e set was het verschil heel duidelijk. Lange serveseries en veel directe fouten bij de tegenstander die niet onder de druk uit kwamen resulteerden in 25-12 en 25-11.
Met dit resultaat staat de ploeg uit Geesteren inmiddels op de 2e plaats, in de wetenschap dat er nog 2 rondes in de heenronde te spelen zijn. Voor Tornado Dames 1 wordt dat 2 keer een Friese tegenstander. Aankomende zaterdag spelen ze in Friesland al om 14 uur tegen de nummer 3, VC Sneek 3. Een echte topper dus, waar ze een krachtmeting aan kunnen gaan om te zien of ze werkelijk thuishoren waar ze nu staan. De week er op komt VC Sneek 2 op bezoek in De Ransuil en zit de 1e ronde er op. Trainer/coach Gerjan Heerkes: "We gaan ons deze week voorbereiden op 2 mooie wedstrijden om onze plek in de top van de 1e Divisie A te verdedigen!"
loading

Loading articles...

Loading