
Morgen mag het eerste damesteam van Dynamo Tubbergen afreizen naar de hal waar ook de Final Four wordt gespeeld. Niet dat ze daar aan deelnemen, maar er komt zo wel een vervolg op haar zware reeks tegenstanders. Waarbij deze keer koploper VC Zwolle op het programma staat.Het had niet veel gescheeld of VC Zwolle had - evenals de vorige tegenstander van Dynamo Dames 1 - in de Final Four (bekerfinale) gestaan. Nu staan beide teams tegenover elkaar in een andere hal binnen dit mooie complex.
In Tubbergen hebben de Zwolse dames een makkelijk middagje gehad. Dynamo Dames 1 stond destijds veel te passief en met te weinig lef in het veld. Zaterdag zal dit zeker anders moeten. Het scenario van vorige week is dan ook nog niet de kast ingegaan bij de Tubbergse vrouwen. Ze zullen tegen VC Zwolle met dezelfde instelling het veld in moeten gaan als tegen VCN King Software. Ook nu hebben de oranjehemden niets te verliezen en alleen maar wat te winnen. Het belangrijkste is dat ze eens meerdere wedstrijden op rij een goed niveau neer gaan zetten.
Voordat de Tubbergse dames het carnavalsgeweld in denderen zullen ze, met een fitte selectie, alles uit de kast halen om er een mooie pot van te maken.