De Tukkers 1 laat zege glippen

30 apr 2017, 16:51 Sport
de tukkers 1 2016 20171
De Tukkers

Afgelopen middag stond er een belangrijke wedstrijd voor het eerste elftal van De Tukkers op het programma. DSVD, de koploper van de derde periode, kwam op bezoek in Albergen.

De thuisploeg speelde een goede wedstrijd, maar de Deurningers wisten vlak voor tijd gelijk te maken.

De Albergenaren dicteerden vanaf de eerste minuut de wedstrijd. Het speelde bij vlagen een hoog tempo en hield DSVD op eigen helft. Echt grote kansen vielen er het eerste kwartier echter niet te noteren. Het enige wapenfeit van DSVD was een harde vrije trap die een meter over het doel ging. De eerste kans van De Tukkers 1 was voor Kjell Huisman. Hij wist zichzelf vrij te spelen, maar zijn inzet miste schotkracht.

De doelman van de gasten kon even later de vrije trap van Stijn Boswerger nog maar net uit de hoek tikken. Vlak voor de rust nog 2 grote kopkansen voor de thuisploeg. De kopballen van Robin Schär en Jelle Hulskotte, beiden uit een corner, redde de doelman.

Na de rust bleef De Tukkers 1 de bovenliggende partij. Een dieptebal werd door de doelman verkeerd ingeschat, waardoor Jelle Hulskotte ertussen kon komen. De doelman was gezien, maar zijn inzet werd door een verdediger van de lijn gehaald. Uit een hoekschop kwamen de Albergenaren na een uur op voorsprong. Joep Egberink vond Marco Stege, die verwoestend uithaalde. Via de onderkant van de lat liet hij de doelman kansloos: 1-0.

De Tukkers 1 kreeg daarna nog een paar mogelijkheden om het duel op slot te gooien. Kansen waren er voor Kjell Huisman (schot net naast) en Stijn Boswerger (vrije trap gered door de doelman).

In het laatste deel van de wedstrijd ging DSVD meer op de aanval spelen. De Tukkers 1 gaf niks weg, maar uit een vrije trap kopte Sven Hofste vlak voor tijd toch nog de gelijkmaker binnen: 1-1.