
Het eerste elftal van TVC'28 behaalde vandaag zijn 3e overwinning in successie. Na Rood Wit en Alverna werd nu Concordia uit het Montferlandse Wehl op het hakblok gelegd.
De winst was verdiend. Al in de 3e minuut kwam TVC 1 op voorsprong. Een schot van Niels Leemhuis werd door de Concordia-goalie ternauwernood naast het doel getikt. Uit de hoekschop schoot Kelvin Stopel raak (1-0). Zo'n 5 minuten later was de thuisploeg opnieuw dicht bij een doelpunt. Een ragfijne combinatie tussen Jelle de Haan, Stefan Huiskes en Niels Leemhuis spleet de Concordia-defensie, maar de doelman voorkwam erger. Een kwartier voor rust beet Concordia van zich af. Uit een corner kopte Tim Steenbreker raak (1-1).
Na de pauze dicteerde de thuisploeg het spel. Aanval na aanval golfde op het Concordiadoel af. Stef Roelofs ontpopte zich als een slangenmens, draaide zijn tegenstander keer op keer dol en scoorde uit een scrimmage (2-1). TVC 1 bleef drukken en versterkte zijn greep op de wedstrijd. Een kwartier voor tijd viel het doek voor de Montferlandse ploeg. Op een pass van Kelvin Stopel schoot Stefan Huiskes de 3-1 binnen. Vlak voor tijd kreeg de goed spelende Jeffrey Huizinga een opgelegde kans om nog meer zout in Wehlse wonden te strooien. Zijn inzet ging echter over.
Door de zege onderstreept TVC 1 de goede vorm met een heuse trilogie. De 9 punten uit de laatste 3 wedstrijden stuwen de manschappen van trainer/coach Douwe Jansen naar de 6e plek op de ranglijst. Ook in de 3e periode doen de Tubbergenaren prima zaken. Daarin klimt de ploeg naar de 2e plaats.
Komende zondag speelt TVC 1 opnieuw thuis. Dan is het Groenlose Grol te gast in Tubbergen. Het eerste duel in de vestingstad eindigde onbeslist. Geen van de ploegen wist het net te vinden. Afgelopen weekend sleepte Grol een verdienstelijk punt uit het vuur in de beladen derby tegen Longa’30 uit Lichtenvoorde. Neemt niet weg dat de Groenloërs met 18 punten tot de gevarenzone blijven veroordeeld.
Nu de competitie in de beslissende fase is beland zal Grol de bakens moeten verzetten. Ook in het voetbal kan een kat in het nauw rare sprongen maken en dus wordt het zondag geen gemakkelijke klus voor TVC 1. Als de ploeg echter de stijgende lijn weet vast te houden, ligt de vierde overwinning op rij in het verschiet. Wie het spektakel wil meemaken is zondag om 14 uur van harte welkom op sportpark De Grote Moat in Tubbergen.
TVC 2 en Quick 2 zijn dit seizoen aan elkaar gewaagd. Eindigde het eerste duel in Oldenzaal in een 1-1 gelijkspel, ook de tweede confrontatie in Tubbergen leidde tot een 1-1 eindstand. TVC 2 keek al na snel tegen een achterstand aan. Jesse Olde Monninkhof liet doelman Daaf Dijkkamp kansloos. TVC 2 vocht zich terug en kreeg loon naar werken. Nog voor rust was het Maarten Oude Avenhuis die uit een corner de gelijkmaker aantekende. Na de thee ontwikkelde zich een boeiend duel waarbij TVC 2 de beste kansen kreeg. Geen van de ploegen kwam echter nog tot scoren.
Komend weekend staat de derby tegen STEVO 2 op de rol. Het eerste treffen in Geesteren werd door de ploeg van trainer/coach Paul Oberjé gewonnen. Kevin Stroot en Thomas Tijhuis waren op de Peuverweide trefzeker. Een eigen doelpunt van STEVO 2 bracht de 1-3 eindstand op het bord. Komende zondag staan de teams opnieuw tegenover elkaar. Dit keer in Tubbergen. Om 11.00 uur wordt afgetrapt.
Het derde elftal van TVC schoot uit de slof. Borne 2 werd het slachtoffer van de Tubbergse dadendrang. Met 2-7 werd de tegenstander verpulverd. Lars Bolscher, Pim Schepers, Chris Tijink, Kjeld Harperink en Daan Steenbakker (2x) tekenden voor de Tubbergse goals. Tot overmaat van ramp vond Borne ook nog een keer het eigen doel.
Net als het tweede elftal speelt TVC 3 komend weekend een derby. In Geesteren heeft STEVO 3 de mouwen opgestroopt. Thuis werd met 2-6 verloren. Er valt dus wat goed te maken voor de Tubbergenaren. Kan het team zich revancheren? Die vraag wordt zondag beantwoord. Om 10.00 uur begint de strijd.