TVC 1 speelt gelijk bij Germania

02 okt 2016, 21:27 Sport
tvc 1 2016 2017
TVC'28

Het eerste elftal van TVC'28 heeft vanmiddag met 2-2 gelijkgespeeld tegen Germania.

TVC 1 begon de wedstrijd afwachtend, dit resulteerde in een eerste kwartier met weinig kansen voor beide ploegen. Na 30 minuten spelen was het Jeffrey Huizinga die de 0-1 maakte. Zijn schot werd in eerste instantie nog gered, maar op de rebound had de keeper geen antwoord.

In de tweede helft was het Germania dat het initiatief had en kwam na 70 minuten op een verdiende 1-1. Vlak voor tijd was het wederom Germania dat scoorde: 2-1. Direct vanuit de aftrap was het Marc die de bal voor gaf en wist Stef Roelofs met het hoofd de 2-2 te maken. Dit was tevens het laatste moment van de wedstrijd.

Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen Orion op het programma.

TVC 2

In de eerste helft was er een veldoverwicht voor het tweede elftal van TVC'28 en kreeg het voldoende kansen. Tegen de verhouding in scoorde de ploeg uit Lichtenvoorde, waardoor er met een 1-0 stand gerust werd.

Direct na rust resulteerde een makkelijk gegeven strafschop in 2-0. Hierna werd er meer risico genomen. Longa 2 profiteerde optimaal en liep uit naar 4-0. In een slotoffensief werden 2 doelpunten geforceerd (Erik Olde Hampsink en eigen doelpunt), maar daar bleef het ook bij. Doordat Longa 2 tussendoor nog een keer het net vond, eindigde het doelpuntenfestijn in 5-2. Hoewel de nederlaag geflatteerd was, heeft TVC 2 het puntverlies volledig aan zichzelf te danken.

Volgende week komt hoogvlieger Orion 2 op bezoek. Om 11.15 uur wordt er afgetrapt.

TVC 3

De eerste helft was voor het derde elftal van TVC'28 en daarin kregen ze ook de beste kansen. Via Wiebe Penterman en Daan Steenbakker stond TVC 3 bij rust met 2-0 voor. De tweede helft was niet goed, maar TVC 3 kreeg genoeg kansen om de 3-0 te maken. Nadat Pim Schepers 10 minuten voor tijd zijn 2e gele kaart kreeg, kwam De Tukkers 3 op 2-1. Dit was ook de eindstand.

Volgende week reist TVC 3 af naar Losser waar er tegen 11.00 uur wordt afgetrapt tegen AJC 2.