TVC 1 speelt gelijk tegen promovendus Vogido

24 sep 2017, 19:05 Sport
dsc 0271
Paul Snijders

Het eerste elftal van TVC'28 heeft vandaag op het thuishonk met 2-2 gelijkgespeeld tegen Vogido.

TVC 1 begon goed aan de wedstrijd. In een hoog tempo creëerde het een aantal mogelijkheden. Vogido was daarentegen gevaarlijk met een vlammend schot van de spits. Deze inzet werd gepakt door doelman Ruud Hesselink.

Na 16 minuten was het voor TVC 1 raak. Niek Staarink nam de bal aan op de borst en schoot hem keurig binnen. Niet veel later kwam het antwoord van de mannen uit Enschede. Een vlijmscherpe counter werd koelbloedig afgemaakt: 1-1. Hierna was TVC 1 de draad kwijt en begon het slordig te spelen. Ondanks dit slordig spel wist het vlak voor rust op voorsprong te komen. Een lage cornerbal werd door Tom Koelman binnen geschoten. Met een 2-1 voorsprong werd de kleedkamer opgezocht.

In de tweede helft bleef het spelbeeld hetzelfde. Dit resulteerde in de gelijkmaker in de 60e minuut. Een goed uitgespeelde counter werd op fantastische wijze binnen gekopt door de spits. Na de gelijkmaker bleef TVC 1 het proberen, maar dit resulteerde niet in de gewenste voorsprong. Mede door uitstekend keeperswerk van Ruud Hesselink bleef de score op 2-2 steken.

Volgende week zal er worden gestreden tegen Achilles'12. Om 14.00 uur zal er in Hengelo worden afgetrapt.