Op paaszaterdag moest het eerste elftal van TVC'28 thuis aantreden tegen een concurrent voor de titel, te weten Bon Boys uit Haaksbergen.
Onder ideale omstandigheden ontspon zich een attractief duel, waarbij TVC 1 het meest efficiënt met de kansen wist om te gaan en zodoende aan het langste eind trok. TVC1 blijft zo op koers voor de koppositie.
TVC 1 begon goed aan de wedstrijd wat in de 2e minuut al leidde tot een grote kans voor Tom Koelman. Hij kon vanuit vrije positie inkoppen, maar zijn kopbal werd door de doelman van Bon Boys over het doel getikt. In de 11e minuut kreeg TVC1 een vrije trap op zo’n 20 meter van het doel van Bon Boys. Okke Schepers maakte dankbaar gebruik van dit buitenkansje en schoot de bal fraai achter de doelman van Bon Boys.
De rest van de eerste helft speelde zich voornamelijk op het middenveld af, waar beide ploegen uitstekend combinatievoetbal lieten zien, wat echter niet tot veel kansen leidde.
Na rust was het woord aan de uitblinker bij TVC 1 Stef Roelofs. In de 57e minuut omspeelde hij eerst de doelman van Bon Boys, maar zag zijn inzet gekeerd door een verdediger, die vervolgens zeer knullig uitverdedigde, waardoor Stef de bal alsnog in het doel kon schieten.
In de 60e minuut passeerde Stef aan de rechterkant van het veld met een geweldige rush de laatste man van Bon Boys en rondde deze actie op doeltreffende wijze af.
Na deze achterstand gaf Bon Boys zich nog niet gewonnen en bleef met goed combinatievoetbal druk uitoefenen op de verdediging van TVC 1.
In de 70e minuut werd slordig uitverdedigen door de nummer 10 van Bon Boys Milan Bultman afgestraft door van afstand raak te schieten.
In de 80e minuut was het Martijn Richters die met een fantastisch afstandsschot de doelman van TVC 1, Ruud Hesselink, te passeren. Door deze treffer kwam de spanning geheel terug in de wedstrijd, maar tot veel uitgespeelde kansen kwam het niet meer.
Al met al een verdiende overwinning voor TVC 1, al gaan de complimenten ook zeker uit naar een goed combinerend Bon Boys dat er mede voor zorgde dat de toeschouwers van een leuke wedstrijd konden genieten.
Aanstaande donderdag speelt TVC 1 een inhaalwedstrijd in Enschede tegen Victoria. Deze wedstrijd begint om 20.00 uur. Volgende week zondag staat de thuiswedstrijd tegen Achilles'12 uit Hengelo op het programma. Deze wedstrijd begint om 14.00 uur.
TVC 2
Zondagochtend nam de ploeg van René Remie het in Tubbergen op tegen de nummer 2, Rohda Raalte 2. Voor rust kwamen de Raaltenaren op voorsprong, maar maakte Carlo Stroot al snel gelijk.
Waar TVC 2 vooral voetballend tot kansen probeerde te komen, werd Rohda Raalte 2 uitsluitend gevaarlijk vanuit de omschakeling. Dit resulteerde na rust al snel in de 1-2 voor de uitploeg. Het tweede elftal ging op jacht naar de gelijkmaker maar was niet scherp in de afronding. De tegenstander was veel effectiever. Tubbergs balverlies werd genadeloos afgestraft: 1-3.
Vlak voor tijd deed pinchhitter Kai Steggink nog wat terug, maar het bleef bij 2-3.
Volgende week speelt TVC 2 wederom een thuiswedstrijd. Om 11.15 uur komt Longa 2 op bezoek.
TVC 3
Voetballend kwam Quick er af en toe beter uit, maar het was TVC 3 dat op voorsprong kwam. Tom Gast zette met een uitstekende vrije trap de 0-1 op het scorebord. Enkele minuten later was het Daan Steenbakker, op aangeven van Wouter Veldhuis, die de marge verdubbelde.
Quick kwam snel terug in de wedstrijd door een penalty te benutten. Gelukkig voor TVC 3 was het Daan Steenbakker die het verschil op twee doelpunten zette: 1-3, tevens de ruststand.
Quick startte beter aan de tweede helft maar waar het dit seizoen na rust nog wel eens mis wil gaan, ging het vandaag goed. Binnen 5 minuten maakte Daan Steenbakker zijn derde doelpunt: 1-4. Quick vond het wel best en liet het een beetje lopen. Daan Steenbakker kroonde zich tot matchwinner door nog tweemaal te scoren en de eindstand op 1-6 te bepalen.
Volgende week gaat TVC 3 op bezoek bij DSVD 2.