Twee judoteams kampioen

14 okt 2012, 18:28 Sport
ofrkwpipstectg6hvyjfkciw1 182286

Tijdens het teamtoernooi van het district Oost-Nederland in Markelo zijn er door judovereniging THAG veel prijzen behaald.

Tijdens het teamtoernooi van het district Oost-Nederland in Markelo zijn er door judovereniging THAG veel prijzen behaald.

's Morgens beten de meisjes -10, -12 jaar en de jongens -10 jaar de spits af. Sinds lange tijd waren er weer damesteams ingeschreven. Het feit dat er weer meisjes van de vereniging op de mat stonden, kan gezien worden als een prestatie. De beide teams lieten zich behoorlijk horen en maakten er een enorme happening van.

De meisjes -10 jaar met Sifra van Leeuwen, Anna Hulshof, Isabel de Gelder en Isis Masselink verweerden zich goed, maar moesten hun meerdere erkennen in SJO. Ze ontvingen de 2e prijs.

De meisjes -12 jaar met Bloem Reinders, Kim Schutte, Tess Krisman, Femke de Witte en Julia Verveer stonden vier keer op de mat. Sommige judoka's deden voor het eerst mee en het team deed het enorm goed. De 3e prijs viel het ten deel.

Bij de jongens -10 jaar namen twee teams deel. Team 1 met Gijs Harbers, Luc Dierink, Tom Broenink, Kasper Gras en Thijmen Haarhuis hadden een zware poule en eindigden als 5e.

Het 2e team met Sam Rijssemus, Rick Kemna, Niek Schutte, Rowan Strating en Hessel Lansink won de eerste twee partijen, maar verloor helaas op scheidsrechtersbeslissing de laatste partij. Een mooie 2e plek was het resultaat voor hen.

De volgende ronde kwamen de jongens -12 op de mat. Ook hier deden weer twee teams mee. Het eerste team met Gijs Nijland, Twan Schwirtz, Thijs Dangremond, Wouter Tijink en Petros Reinders won al zijn partijen en eindigde als 1e. Een geweldig prestatie dus.

Het tweede team -12 jaar met Job Perik, Casper Duvaloois, Jeroen de Gelder, Nils Schrijver en Bo Sanders zaten in een poule van 9 teams. Deze teams werden verdeeld over twee poules. In deze poule wonnen de jongens alle wedstrijden. In de kruisfinale lieten ze geen steekje vallen en kwamen ze in de finale terecht. Ook deze partij sloten ze winnend af en eindigden ze op een 1e plaats.

Na de pauze kwamen de teams -15 jaar op de mat. Samen met SJO namen er twee teams in de klasse deel. In het eerste team stonden Mart Hagedoorn en Marnick Boeve, in het tweede team Matthijs Woolderink, Cas Koopman en Rik Heuten. Beide teams verloren hun eerste partij, maar team 1 won daarna de volgende 4 partijen en eindigde hierdoor als 1e. Team 2 won er nog 2, maar verloor er ook nog 2 en kwam op de 4e plek terecht.

Al met al een prima resultaat tijdens een erg gezellige dag.