Op paaszaterdag moest er door het eerste elftal van SV Vasse aan worden getreden tegen De Lutte.
In de eerste helft waren er aan beide zijde kleine kansjes, maar het duurde nog tot de 44e minuut voordat er gescoord werd. Het was Rudolf Wigger die van 30 meter de bal in het doel schoot. De blauw-witten gingen door en enkele minuten later was het wederom Rudolf Wigger die opkwam. Zijn voorzet werd door Stefan Weersink binnen geschoten.
Na rust werd Rik Wiefferink gewisseld en voor hem kwam Rob Wenneger in het veld. De Lutte zette aan om de aansluitingstreffer te scoren, deze kwam er ook 25 minuten voor tijd. Na deze aansluitingstreffer kwamen er voor Vasse 1 nog enkele kansen maar ook voor De Lutte.
Gelukkig voor de supportersschare van de Vassenaren floot de scheidsrechter na enkele minuten blessuretijd voor het laatst en kon de Vasser ploeg 3 belangrijke punten bij tellen op de ranglijst. Tweede paasdag op 't Lankamp Vasse 1 tegen Berghuizen.