Vasse 1 moest afgelopen zondag aantreden tegen buurman en jeugdvriend Manderveen 1. De eerste ontmoeting dit seizoen werd een eenvoudige overwinning van 4-1 voor de blauw-witten. De mannen van Carel Peperkamp waren zich er goed bewust van dat ze deze wedstrijd niet zomaar cadeau kregen.
Vasse 1 moest afgelopen zondag aantreden tegen buurman en jeugdvriend Manderveen 1. De eerste ontmoeting dit seizoen werd een eenvoudige overwinning van 4-1 voor de blauw-witten. De mannen van Carel Peperkamp waren zich er goed bewust van dat ze deze wedstrijd niet zomaar cadeau kregen.
De 1e helft was duidelijk voor de Vassenaren. Vasse 1 had het betere veldspel en zette meer druk naars voren, al resulteerde dit niet direct in grote uitgespeelde kansen. Na ongeveer twintig minuten kwam rechtsback Rob van 't Hoepel op en gaf een hoge voorzet. De bal bleef hangen voor de goal en in een scrimmage kopte Walter Kemna op de paal, welke door de attente Rob Wenneger in het net gesuisd werd. Ongeveer tien minuten later was er nogmaals een scrimmage voor de goal van de rood-witten, waardoor wederom de altijd op de goede plek staande Rob Wenneger opnieuw de bal tegen de touwen joeg. In de 1e helft werd Manderveen gevaarlijk door een vrij trap en een schot voorlangs van Daan Hendriksen. Goalie Remco Bolscher trad telkens goed op door de voorzetten en diepe ballen van de Manderveners weg te werken. Aan het einde van 1e helft brak Stefan Weersink vanaf rechts door en zette Rob Wenneger alleen voor de keeper. Hij had kans om voor het eerst in zijn voetbalcarrière een zuivere hattrick te scoren, maar zag zijn inzet helaas naast gaan. Vasse ging met een goede 0-2 voorsprong de rust in.
De 2e helft was het spel van Vasse 1 matig. Ze gingen meer in het spel mee van Manderveen 1, waardoor vaak de lange bal gegeven werd. De buurman was op zoek naar de aansluitingstreffer en werd een kwartier voor tijd nog twee keer gevaarlijk door de inzet van de Vincent Webbink. Eenmaal kopt hij net naast en een keer schoot hij vanuit een voorzet net over. De Vassenaren kregen nog enkele kleine kansen via Erik Rijsman en Stefan Weersink, welke niet benut werden.
Tijdens de derde helft werd door VV Manderveen en SV Vasse uit een ander vaatje getapt. Er werd nagepraat over de wedstrijd, onder het genot van een pilsje; super dat het zo kan!
Volgende week zondag treedt Vasse 1 in de laatste competitiewedstrijd aan tegen SC Balkbrug.