
Het eerste elftal van SV Vasse moest vandaag aantreden tegen de Surinaamse Voetbalvereniging (SVV'91). Trainer/coach Bert Stokkingreef startte met dezelfde 11 spelers als vorige week tegen LSV.Vasse 1 begon fel en gretig en wilde op dezelfde voet verder als de gewonnen thuiswedstrijd tegen LSV. Het was Rob Wenneger die - net als vorige week - dacht een doelpunt te maken, maar helaas werd deze buitenspel-goal ook weer afgekeurd. Vasse ging verder en Daan Haarhuis zette al na 8 minuten de 1-0 op het scorebord. De blauw-witten gingen verder en een misverstand achterin werd goed onderschept door Rob Wenneger. Hij gaf de bal aan Stefan Weersink en de 2-0 was een feit. En dat na een kwartier te hebben gevoetbald. SVV'91 kwam er gewoon niet aan te pas. Vasse 1 bleef voetballen, Randy Pegge kwam mee op en met een prachtige solo scoorde hij met zijn linkerbeen de 3-0 tegen de touwen.
Vasse 1 ging daarna door, maar het kwam niet tot scoren en daardoor bleef het maar bij 3-0. In de rust werd er aangegeven niet te gaan verslappen, omdat SVV’91 er natuurlijk op gebrand was om te recupereren van deze tussenstand.
De blauw-witten begonnen desondanks wel te slap en SVV'91 kwam er een paar keer door. Hierna pakte Vasse 1 het wel weer op en met een prachtige aanval kreeg Bjorn Egberts de kans op 4-0, maar helaas was de keeper een sta in de weg. Hierna verslapte Vasse 1 onnodig, het werd zomaar 3-1 en natuurlijk begon SVV’91 er toen weer in te geloven. Direct na de 3-1 kwam een speler van de bezoekers alleen voor de keeper, maar deze was te laat en een penalty was een feit. Deze werd benut en het werd daarmee 3-2.
Vasse 1 probeerde toen het spel weer naar zichzelf toe te trekken en gelukkig was daar Rik Wiefferink die alle schroom van zich afschoot. Vanaf 30 meter schoot hij de bal in de linker kruising, het werd daardoor 4-2 en de kopjes van de tegenstander gingen vervolgens hangen. Een minuut later schoot Daan Haarhuis zijn 2e van de wedstrijd binnen. Chiel Lansink pikte op zijn verjaardag ook nog een doelpuntje mee en hierdoor was de 6-2 eindstand een feit.
Na 2 achtereenvolgende thuiswedstrijden staat er aankomende zondag weer een uitwedstrijd op het programma. Dan wordt namelijk een bezoek gebracht aan sportpark Het Vollenbroek te Zenderen, waar tegen titelkandidaat ZV 1 wordt gespeeld. De degradant uit de 4e klasse is onder leiding van trainer Rob Bakker, met een ten opzichte van vorig seizoen ongewijzigde selectie, vast van plan om hoge ogen te gooien in de 5e klasse A. De laatste ontmoetingen met de wit-zwarte formatie vonden plaats in het seizoen 2008-2009, toen een 1-7 thuisnederlaag kon worden gerevancheerd met een 0-2 uitoverwinning.