Vasse 1 wint van Zenderen Vooruit

29 sep 2013, 19:31 Sport
schermafdruk 2021 01 06 092903

De trainer/coach van het eerste elftal van SV Vasse, Bert Stokkingreef, kon vandaag niet beschikken over spits Stefan Weersink. Vanwege een liesblessure moest hij verstek laten tijdens de wedstrijd tegen Zenderen Vooruit en daardoor moest Han Damhuis aantreden.De spits van Vasse 2 liet zien van grote waarde te zijn door al na 13 minuten de 0-1 op het scorebord te zetten. Hij draaide weg van zijn directe tegenstander en liet de keeper het nakijken. Zenderen kwam hierna meer in het spel, maar kon niet echt een vuist maken voor het doel van doelman Remco Bolscher. Daardoor was de 0-1 ook de ruststand.

Na rust zette de thuisploeg wedeorm meer druk na voren en dit resulteerde in ieder geval in één grote kans. Een speler van Zenderen schoot de bal van dichtbij met links over. Dit was een geluk voor Vasse 1, want op dat moment was een gelijkspel terecht geweest. Even later had de Zenderse ploeg het geluk dat ze nog in de wedstrijd bleven, want het was Rik Wiefferink die vanaf 25 meter de bal tegen de onderkant van de lat in het doel schoot. Geluk voor zenderen dat de doellijntechnologie dit weekend niet bij hen werd geïntroduceerd, want anders had de scheidsrechter de goal waarschijnlijk goedgekeurd.

Vasse 1 ging door en wilde de wedstrijd op slot gooien. Een aanval vanaf links werd voorgezet door Rik Wiefferink en Daan Haarhuis had de bal voor het intikken, maar helaas raakte hij de bal verkeerd en schoot voorlangs. Dit was voor Zenderen nog meer het sein om meer druk naar voren te zetten, maar de Vassenaren hadden het achterin goed staan. Enkele kleine kansjes konden niet voor de gelijkmaker zorgen en hiermee hield doelman Bolscher ook verdienstelijk de nul. Na enige blessuretijd floot de scheidsrechter af en waren de 3 punten een feit.

Vasse 1 liet vanmiddag geen goed voetbal zien, maar won wel en het zijn de punten die tellen. Al met al een goede zondag voor de club SV Vasse, want alle seniorenelftallen behaalden de volle 3 punten.

De volgende tegenstander van Vasse 1 heet Almelo 1 en dat is voor het eerst sinds het seizoen 1995-1996, destijds nog onder leiding van 'meistermacher' Gerard Mensen. De bewoners van sportpark Ossenkoppelerhoek aan de Koedijk zijn na een jarenlang verblijf in de 3e en 4e klasse noodgedwongen afgedaald naar de laagste klasse van het zondagvoetbal. Talentvolle spelers kozen de laatste jaren voor eigen geluk en eer en zochten aansluiting bij andere opkomende clubs in de stad. Trainer/coach Jerry Arjaans, bekend van eerdere ontmoetingen met onder andere Luctor et Emergo en Bornerbroek, is bezig met zijn eerste seizoen en dat met met wisselend succes. De thuiswedstrijd op sportpark ’t Lankamp begint zondag 6 oktober - zoals altijd - om 14.00 uur.