Weer geen punten voor Langeveen 1

05 okt 2014, 16:45Sport
l7gv9msqy79sovgx7bp023dtk vv langeveen
Het vlaggenschip van VV Langeveen moest het vandaag opnemen tegen Hoonhorst. Een bekende tegenstander waar 2 jaar geleden nog van werd gewonnen met 5-0, maar dat is nog geen zekerheid voor de 3 punten. Van tevoren werd er een soepje van het huis aangeboden door café-restaurant Waayer, dus alle reden voor de Langeveners om de verloren wedstrijden achter zich te laten en voor de volle winst te gaan.
Om 14.00 uur werd er afgetrapt en vanaf het begin beheerste Hoonhorst het spel door snel af te jagen, duels te winnen en over het algemeen goed voetbal te spelen. Daarin tegen begon Langeveen slap aan de wedstrijd door al die punten niet na te komen. Over en weer kregen beide ploegen kleine kansjes maar er werd niks afgemaakt, beide ploegen gingen met een 0-0 na de kleedkamer voor de thee. Maar de wedstrijd kon 2 kanten op en de ploeg had er alle vertrouwen in om de 3 punten in huis te houden.
De 2e helft begon beter er werd afgejaagd en er werden meer duels gewonnen. Na een goede combinatie kwam de bal bij Niels Erik Nijkamp in de 16 meter, hij legde de bal af na Mart leus maar kon geen kracht zetten achter de bal waardoor die in de handen van de keeper vloog. Na een half uur voetballen kreeg Langeveen 1 een grote kans door een lange bal te geven aan Rolf snijders. Die dribbelde de bal naar de achterlijn, maar gaf het leer te zacht aan Mart leus en wederom kon de kans niet afgemaakt worden. De keeper gaf een lange bal voor de counter waardoor de bal over de verdediging vloog, de spits van Hoonhorst oog in oog kwam met de keeper en de bal beheerst in het netje trapte. Langeveen 1 moest alle risico’s nemen om de 1-1 te maken, maar net als voorgaande weken werd er niet aan Langeveense kant gescoord. Sterker nog, na een counter van Hoonhorst werd de 0-2 er ingeprikt. Na die goal kreeg de thuisploeg in blessuretijd nog een grote kans voor Mart leus na een prima voorzet van Rolf Snijders, maar het scorebord bleef op '0' staan voor Langeveen 1.
Volgende week zullen de mannen van trainer/coach Jan Steggink toch weer een keer moeten proberen te winnen, na een lange verliesreeks. Dit keer reizen ze na Raalte een totaal onbekende tegenstander. Er wordt afgetrapt om 14.00 uur op sportpark van SV Raalte.
loading

Loading articles...

Loading