
Voor het eerste team van Dynamo Tubbergen staat zaterdag een belangrijk duel op het programma.
Na 2 keer achtereen de koploper te hebben ontvangen, komt nu een team die onder Dynamo 1 op de ranglijst te vinden is. Voor zowel Emmen'95 als de Tubbergse ploeg is het nu al een belangrijk duel om naar uit te kijken.
Na een uitstekend begin van de competitie viel Dynamo 1 daarna op de ranglijst terug naar de middenmoot. Iedereen lijkt van iedereen te kunnen winnen. Maar om weer naar boven te kijken, zou het mooi zijn dat zaterdag een overwinning bij kan worden geschreven.
De 2 laatste thuiswedstrijden stonden bol van de spanning en was er veel passie en inzet te zien. Samen met de speelsters van de week, Fleur Kuipers en Isis Harink, zijn dat de basisgegevens die zaterdag zeker aanwezig moeten zijn. Emmen'95 daarentegen probeert uit de onderste regionen te geraken en dat geeft gelijk het belang van de wedstrijd aan.
Om 16.30 uur zal het eerste fluitsignaal in de Tubberger sporthal klinken.