
Tijdens het jaarlijkse Sinterklaastoernooi had de Sint weer enkele judo Zwarte Pieten gestuurd om de prijzen uit te reiken. Dat werd door de organisatie, district Oost-Nederland van de Judo Bond Nederland, zeer gewaardeerd. Ruim 300 judoka's hadden de weg naar Markelo gevonden en werden verdeeld over ruim 60 poules. De judoka's worden altijd zoveel mogelijk ingedeeld op leeftijd, gewicht, kleur band en geoefendheid.
Tijdens het jaarlijkse Sinterklaastoernooi had de Sint weer enkele judo Zwarte Pieten gestuurd om de prijzen uit te reiken. Dat werd door de organisatie, district Oost-Nederland van de Judo Bond Nederland, zeer gewaardeerd. Ruim 300 judoka's hadden de weg naar Markelo gevonden en werden verdeeld over ruim 60 poules. De judoka's worden altijd zoveel mogelijk ingedeeld op leeftijd, gewicht, kleur band en geoefendheid.
Ook veel judoka's van THAG deden mee. De spits werd afgebeten door Semih Can. Hij deed voor de eerste keer mee en ondanks zijn verliespartijen liet hij zien dat hij veel in zijn mars heeft, hij eindigde als vierde. Vervolgens kwamen bij de dames Bloem Reinders en Debbij Goudbeek op de mat. Bloem behaalde een knappe tweede plaats en Debby liet een stijgende lijn zien. Ze zit pas op judo en dit is haar tweede wedstrijd. Ook Mike Krommendijk zit pas op judo en behaalde een knappe derde plaats. Thijs Dangremond won al zijn partijen en eindigde als eerste. In de poule van Casper Duvaloois was het zeer spannend en eindigde Casper met twee andere judoka's op de tweede plaats. Ze haddenb alledrie evenveel partijen gewonnen, dan wordt gekeken naar de judopunten. Helaas had Casper de minste punten en hierdoor eindigde hij als vierde.
Ook Kasper Gras zit net op judo en hij deed het zeer goed en kreeg de bronzen prijs.
Rowan Strating won twee partijen en eindigde als vierde. Bart Heuvelman won alles en kreeg de gouden plak. Job Perik en Gijs Nijland zeten in dezelfde poule, Ook in deze poule was het zeer spannend, Gijs en Job eindigde met een andere judoka gelijk. Gijs had de meeste punten en eindigde als tweede, Job kreeg de derde prijs.
Jasper Kanis eindigde net naast het podium. Daan Westra liet zien dat hij heel veel in de mars heeft, maar hij kwam steeds net iets te kort. Hij eindigde als vierde. Chris Rakes deed het prima, vooral omdat dit één van zijn eerste wedstrijdjes was. Hij eindigde als derde.
In het laatste blok eindigde Jeroen de Gelder op een tweede plaats door goed judo te laten zien. Petros Reinders werd eerste en Stef Ijmker werd vierde.
Een mooi resultaat en een motivatie voor de judoka's om extra te trainen om nog beter te preseteren.
1. Thijs Dangremond, Petros Reinders, Bart Heuvelman, Petros Reinders, Bart Heuvelman
2. Bloem Reinders, Jeroen de Gelder, Gijs Nijland
3. Mike Krommendijk, Job Perik, Tom Broenink, Chris Rakes, Kasper Gras
4. Stef IJmker, Debby Goudbeek, Semih Can, Casper Duvaloois, Jasper Kanis, Daan Westra, Rowan Strating