
De kerk in Albergen is afgelopen week bestolen van de complete geluidsinstallatie. Dit meldt wijkagent Peter Withag zojuist via Twitter. De dieven hebben daarbij forse schade aangericht.De installatie is volgens de politie na woensdagavond 26 maart gestolen, want toen is de laatste repetitie geweest. De inbraak is vanochtend ontdekt, aldus Withag. Volgens hem zijn de dieven binnengekomen door de deur te verbreken.

De onbekenden hebben vervolgens de complete muziekinstallatie, inclusief microfoons, uit de kerk aan de Ootmarsumsestraat gehaald. Tijdens de inbraak is ook het offerblok verbroken.
De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen en de dader(s). Bent u hiervan getuige geweest of weet u meer? Neem dan contact op met de politie op tel. 0900-8844 of anoniem via tel. 0800-7000.