STEVO 1 aanstaande week op bezoek bij koploper

30 mrt 2014, 17:04 Sport
schermafdruk 2021 01 06 092903
CC0

Het eerste elftal van STEVO speelt komende zondag in Nijverdal tegen koploper De Zweef. Velen zullen de flitsende start van STEVO in het thuisduel tegen De Zweef nog helder op het netvlies hebben staan. Binnen 4 minuten stond STEVO 1 op een 2-0 voorsprong door Rick Bekke en Ingmar Reinerink. Een verrassing lag in het verschiet, maar hoe desastreus was het verdere verloop van de wedstrijd die middag voor de Geesternaren. Een penalty, vlak voor rust, en daarna nog 2 treffers van de Zweef in de 2e helft zorgden er voor dat STEVO 1 met lege handen achter bleef in dit duel.De Nijverdallers bewezen destijds dat ze niet alleen over goede voetballers beschikken, maar ook karakter hoog in het vaandel hebben staan. Het elftal van Herman Hegeman gaat voor het ultieme doel dit seizoen, de titel. STEVO 1 zal zondag proberen die goede voornemens van de Zweef vooralsnog te dwarsbomen.

Na een kleine dip heeft STEVO 1 met de overwinningen op Schalkhaar en SC Enschede de weg omhoog weer ingeslagen en zelfs de aansluiting met de middenmoot bewerkstelligd.

Hoe zondag het duel zal verlopen is niet te voorspellen. De Zweef is thuis moeilijk te bespelen. Toch heeft STEVO dit seizoen bewezen dat het tegen hoger geplaatste tegenstanders, PH, ook goed uit de voeten kan. Met een over-mijn-lijk-mentaliteit, in sportief opzicht, verwachten we een aantrekkelijk duel dat veel toeschouwers verdiend.

De aanvang is om 14.00 uur op sportpark Gagelman te Nijverdal.

Klik hier voor de voorbeschouwing door assistent-trainer Theo Wigger.